Dzięki temu, że na rodzimym rynku zagościł niedawno doskonałej jakości pos program, nie będą oni już musieli polegać na tradycyjnych metodach sprawdzania zapasów magazynowych czy przygotowywania paragonów i bonów. Już teraz mogą oni skorzystać z zaawansowanego narzędzia biznesowego, które przygotował dla nich producent, firma Poster (z której ofertą zapoznać się można odwiedzając witrynę www.JoinPoster.com).

Oprogramowanie to spełnia wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne wymogi odnośnie bezpieczeństwa informacji, bowiem kluczowe dane użytkownika przechowywane są w Chmurze, a więc w dobrze znanym miłośnikom nowinek technologicznych systemie Cloud Computing. Nie tylko jednak o bezpieczeństwo tu chodzi, albowiem niezwykle istotna jest także pełna dostępność. Wygenerowane raporty, zestawienia i powiadomienia możemy do woli wyświetlać, edytować i usuwać w każdym miejscu na świecie, wystarczy nam do tego wyłącznie połączenie z globalną siecią Internet oraz tablet lub telefon komórkowy nowej generacji. Warty uwagi jest także fakt, iż pos program opisywany w ramach niniejszego artykułu może być także użytkowany bez dostępu do Internetu. Kiedy połączenie zostanie ustanowione, wszystkie zmienione lub uaktualnione pliki zostaną dodane do bazy danych w Chmurze. Możemy więc mieć pewność, że zawsze dysponować będziemy odpowiednio zabezpieczonymi oraz w pełni aktualnymi informacjami odnośnie prowadzonej działalności.

Jakie korzyści oferuje swoim klientom Poster?

Powyższe plusy oprogramowania POS nie są jedynymi, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej przedstawiamy funkcjonalności oraz możliwości programu, które z pewnością ucieszą niejednego przedsiębiorcę już działającego lub wiążącego swoją przyszłość z branżą gastronomiczną.

  • Możliwość bezpośredniego drukowania paragonów.
  • Możliwość edycji i drukowania bonów na oferowane produkty.
  • Regularne aktualizacje.
  • Przystępne cenowo plany abonamentowe.
  • Brak ukrytych kosztów.
  • Pełna niezawodność.
  • Podgląd stanu magazynowego.
  • Możliwość szybkiego przygotowania raportów i zestawień związanych bezpośrednio z prowadzonym biznesem.
  • Wygodna obsługa i bezproblemowa konfiguracja.

Czy warto? Jak najbardziej!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy potencjalni użytkownicy mogą traktować opisywany pos program z dozą nieufności, bowiem od wielu miesięcy czy lat prowadzili oni działalność w oparciu o tradycyjne rozwiązania i nie widzą teraz potrzeby, aby nic w tej materii zmieniać. W obecnym, stale zmieniającym się świecie pełnym nowinek technologicznych, warto jednakże zaryzykować i wykupić oprogramowanie firmy Poster choćby na okres próbny, bowiem wysoce prawdopodobnym jest, że w znacznym stopniu ułatwi nam ono obsługiwanie klientów, zarządzanie personelem oraz przygotowywanie harmonogramów dostaw i raportów finansowych. Co więcej, nie będziemy zmuszeni do zakupu najdroższego z pakietów dostępnych na stronie internetowej producenta (dostępnej pod adresem www.JoinPoster.com), specjalnie dla swoich klientów przedsiębiorstwo przygotowało kilka wersji oprogramowania do wyboru – zależnie od skali prowadzonego biznesu. Jeżeli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z prowadzeniem baru czy restauracji, w pełni wystarczający okazać się może pakiet podstawowy, za który zapłacimy niewiele ponad 50 złotych miesięcznie przy wykupieniu abonamentu na rok z góry. Jest to naszym zdaniem wydatek jak najbardziej uzasadniony, bowiem sprawi, że zarządzanie własną działalnością stanie się przyjemnością, nie natomiast przykrym obowiązkiem!