Choć często wydaje się to skomplikowane, a nawet niemożliwe do osiągnięcia, rzeczywistość może nas pozytywnie zaskoczyć.

Może już czas, by spełnić swoje marzenia?

W Bychlewie powstało nowe osiedle mieszkaniowe – Dolina Pabianki, gdzie znaleźć możemy gotowe domy na sprzedaż. Za m2 domu na dużej działce, której powierzchnia oscyluje w granicach 1.000 m2, zapłacimy tylko 3.200 – 3.400 złotych. Cena wydaje się być bardzo konkurencyjna w stosunku do oferty mieszkaniowej rynku deweloperskiego.

Domy budowane są w technologii tradycyjnej – murowane z bloczków ceramicznych i docieplone dwudziestocentymetrową warstwą styropianu. Usytuowane są na ogrodzonych działkach i całkowicie wykończone z zewnątrz. Nabywcom pozostaje jedynie wykończenie i urządzenie wnętrz domu według własnego gustu i stylu.

W zależności od potrzeb przyszłych właścicieli dostępne są 2 typy domów: mniejszy - Żuczek [118 m2] i większy - Biedronka [145 m2].

Żuczek to dom parterowy z poddaszem do zaaranżowania według własnego pomysłu. Na parterze, w zależności o wybranego wariantu, znajdują się 2 lub 3 pokoje, łazienka, kuchnia, część gospodarcza oraz otwarta aż do dachu przestrzeń dzienna domu. Na salon otwiera się antresola poddasza, gdzie wygospodarować można sypialnię z łazienką, dwa pokoje lub pozostawić przestrzeń otwartą i realizować hobby.

Dom typu Biedronka, jest wygodną propozycją dla osób szukających trochę większego metrażu. Na powierzchni 145 m2 widoczny jest wyraźny podział na strefę dzienną i nocną. Parter zajmuje przestronny salon z jadalnią i kuchnią oraz przeszklonym ogrodem zimowym. Przewidziano również dodatkowy pokój - na biuro lub pokój gościnny oraz niewielką łazienkę. Na poddaszu natomiast mieszczą się: 3 duże pokoje (w tym jeden z prywatną łazienka i garderobą) oraz obszerna łazienka.

Wszystkie budowane domy są dostępne w standardzie deweloperskim podwyższonym, z kompletną kotłownią, instalacjami i przyłączami.

Mamy zatem okazję stać się właścicielami wymarzonego domu, bez trudów przechodzenia przez nużący i pracochłonny proces inwestycyjny. Kupując dom w „Dolinie Pabianki” pozostanie nam jedynie urządzenie domu tak, by spełniał nasze oczekiwania i po prostu się podobał. Kupując dom w „Dolinie Pabianki” możemy sprawić, że na pozór niedoścignione marzenia staną się rzeczywistością.

Gotowe domy z pozwoleniami na użytkowanie można oglądać w każdy piątek w godz. 17.00-19.00.

Znajdź dom dla siebie. To nie jest już trudne.

Zobacz sam:

www.facebook.com/dolinapabianki