Całkowita sprawność maszyny jest zatem efektem nie tylko wysokiej jakości podzespołów, ale też odpowiedniej nad nią opieki. I choć sprzęt renomowanej marki psuje się rzadko, warto dodatkowo dbać o posiadane urządzenie.

Jakim sprzętem się zainteresować?

Gdy dopiero co otwierasz swoje stoisko i zaczynasz częstować klientów zimnymi przekąskami, pewnie nie zaprzątasz sobie głowy ewentualną awarią. A dojdzie do niej tym szybciej, jeśli Twój wybór padł na średniej jakości sprzęt. Bez właściwego serwisowania bardzo łatwo o ewentualne uszkodzenia – zwłaszcza, gdy przez Twoim lokalem lub budką ustawia się kolejka.

Nieustanna praca w wysokiej temperaturze jest wymagająca nie tylko dla człowieka. Dlatego też szukając odpowiedniego rozwiązania warto zapoznać się z ofertą Liron Polska. Sprzedaż i wynajem automatów do lodów tej marki jest inwestycją nie tylko w jakość końcowego produktu – między innymi lodów i innych zimnych deserów, ale też atrakcyjną propozycją obejmującą serwis maszyn do lodów. Kompleksowa usługa na poziomie jest tym, czego potrzebuje każda wschodząca gwiazda, dlatego nie wahaj się dłużej i sprawdź ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Co zrobić w przypadku awarii?

W przypadku średniej jakości maszyn najprościej oddać ją na gwarancję lub skorzystać z serwisowania. Korzystając jednak z wynajmu lub kupna maszyny renomowanej marki dokładnie wiesz co zrobić, gdy ulegnie ona awarii. Zdarza się to znacznie rzadziej, niż w przypadku słabszego sprzętu. Producent, który oddaje Ci do użytku wysokiej jakości automat do lodów lub innego deseru zatroszczy się o to, by klient zawsze miał pewność, gdzie zwrócić się po pomoc.

Przykładowo, korzystając z maszyn od firmy Liron Polska masz pewność, że do wynajmowanej przez Ciebie maszyny przypisany jest specjalista dbający o jej bezpieczeństwo i poprawne działanie. Dedykowany opiekun to osoba, do której możesz zwrócić się z prośbą o pomoc w każdej sytuacji – zarówno w przypadku, gdy maszyna przestanie działać, jak i gdy pogorszy jakość produkowanego przez nią deseru. Wysoka jakość maszyn i ich regularne doglądanie sprawia jednak, że problemy takie są w większości systematycznie eliminowane. Przekonaj się i sprawdź ofertę Liron Polska!