Bez względu na to, czy zależy nam tylko na rozmowie telefonicznej, czy też rozmowie wideo – przyda nam się dobry i niedrogi abonament. Gdzie znaleźć najlepszą ofertę? Czy poszczególni operatorzy przygotowali specjalne promocje dla swoich klientów? Jeśli tak, to jakie? Ten artykuł postara się rzeczowo rozwiać powyższe wątpliwości. Zapraszamy!

Gdzie znaleźć najlepszą ofertę abonamentową?

Idealna propozycja abonamentu powinna posiadać kilka zasadniczych cech. Po pierwsze, niewygórowaną cenę za proponowaną usługę. Po drugie, możliwość zrezygnowania z oferty w każdym momencie trwania umowy bez ponoszenia konsekwencji. Po trzecie, odpowiednią dla indywidualnego klienta ilość dostępnych danych internetowych. Po czwarte – darmowe SMS-y, MMS-y i rozmowy do wszystkich sieci. Duża ilość poszczególnych operatorów działających na polskim rynku i bogactwo ich propozycji sprawia, iż wybór odpowiedniej oferty abonamentowej nie należy do najprostszych. Na szczęście z pomocą przychodzi witryna rankingsieci.pl, dzięki której w łatwy i przejrzysty sposób możemy porównać pakiety wszystkich usługodawców. Warto także pamiętać, iż najlepsza oferta na abonament dla każdego może być czymś innym – to subiektywny wybór, ukształtowany przez nawyki korzystania ze smartfona takie jak np. intensywność korzystania z internetu.

Koronawirus – promocje największych operatorów

W związku z pandemią koronawirusa najwięksi operatorzy sieci komórkowych w Polsce wyszli naprzeciw zwiększonym oczekiwaniom swoich klientów. W ramach społecznej akcji #zostańwdomu przygotowali wiele różnego rodzaju atrakcyjnych zniżek i bonusów. Przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Polkomtel postanowiło docenić klientów korzystających z ofert Mix, abonamentowych i na kartę klienci sieci Plus oraz Plush Abo, a ponadto Plush na kartę – od 27 marca włącznie do końca kwietnia sieć oferuje włączenie pakietu 10 GB danych za darmo. Pakiet można włączyć w dowolnym momencie, przy czym trzeba pamiętać, iż dla ofert abonamentowych obowiązywał będzie do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, natomiast dla ofert na kartę – 30 dni. Promocje dla użytkowników swojej sieci (abonamentowych i na kartę) przygotował także Orange. Dzięki niej klienci skorzystać mogą z darmowego pakietu internetowego (10 GB danych) aktywowanego SMS-em na numer 80820. W treści bezpłatnego SMS-a wpisać należy frazę „10GB”. Także Play poszedł śladem konkurencji, zachęcając użytkowników swojej sieci do pozostania w domach, również ofiarując im 10 GB bezpłatnych danych. Ponadto, klienci Playa mogą przez 30 dni darmowo korzystać z serwisu TVN24 GO, wysyłając SMS pod numer 8028 o treści „TVN24”. Sieć oferuje również 20 zł do wydania w sklepie z aplikacjami – Google Play.


 

Najlepszy abonament komórkowy powinien w pełni zaspokajać nasze indywidualne potrzeby.