Dwie deski są w tym przypadku niezbędne – podpowiadamy, na jakie firmy warto zdecydować się w tym roku i gdzie kupić narty, by w sezonie uzyskać pełnię satysfakcji ze swojego nowego sprzętu.

 

Postaw na narty najlepszych producentów

Markowy sprzęt narciarski, chociaż nie należy do najtańszych, zdecydowanie jest wart każdej wydanej na niego złotówki. Narty są jego najważniejszym elementem – dzięki nim jesteśmy w stanie sunąć po śniegu tak, jak tego chcemy. Możemy więc wybierać się na rekreacyjne zjazdy po przygotowanych trasach, ostro zjeżdżać ze slalomów, czy gładko sunąć po świeżym puchu z dala od cywilizacji. Od nart zależy nasz dalszy rozwój umiejętności, a także nasze bezpieczeństwo, dlatego warto decydować się na modele markowe, a także nie zapominać o ich regularnej pielęgnacji.

Marka Head od lat zajmuje się produkcją nart, a jej najpopularniejsza seria, Supershape, każdego roku zdobywa nowych miłośników i kradnie serca kolejnych osób. Te narty naszpikowane są nowoczesnymi materiałami i technologiami, dzięki którym jazda na nich jest czystą przyjemnością. Do technologii tych należy między innymi najnowsze rozwiązanie marki – EMC – dzięki któremu energia kinetyczna zmieniana jest w elektryczną i daje dodatkową moc ogonów w zakrętach, umożliwiając przy tym lepsze panowanie nad nartami.

Rossignol jak co roku przedstawia nam swoją przeznaczoną wyłącznie dla kobiet serię Nova, która wyróżnia się nowoczesnym, świetnym designem, a także rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb płci pięknej. Podobną serię znajdziemy także wśród nart Atomic – rodzina desek Cloud skierowana jest do pań, które pragną osiągać więcej, rozwijać swoje umiejętności i swobodnie szusować po przygotowanym śniegu.

Kolejny duży zawodnik, jakim jest Fischer, w tym roku postawił na wyróżniające się, ostre grafiki i rzucający się w oczy design swoich desek. Propozycje tej marki również wykazują wysoką jakość, a także wyposażane są w najnowsze, świetne technologie. Na nich nie musimy się obawiać braku progresu, czy wydajności.

Naszej uwadze nie mogą umknąć także pochodzące z Polski narty Majesty. Te w tym roku zyskały nową, jeszcze lepszą szatę graficzną. Są one doskonałą propozycją dla każdego, kto lubi jeździć ostrzej i nie chce się ograniczać do tras przygotowanych – jego prawdziwym żywiołem jest świeży puch, daleko od innych narciarzy.

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Gdzie dokonać zakupu?

Nie liczy się tylko to, jakie narty kupujemy, ale i gdzie na ten zakup się decydujemy. Nic nam nie dadzą świetne, drogie deski z najwyższej półki, jeżeli zupełnie nie będą spełniały naszych potrzeb. Ważne jest więc, by zakupu dokonywać w specjalistycznym sklepie ze sprzętem narciarskim, w którym pracują doświadczeni doradcy. Jednym z takich miejsc z pewnością jest SnowShop – narty Warszawa i narty Gdańsk znajdziemy w ich placówkach stacjonarnych. Kupując narty przez internet również możemy skorzystać z szerokiej oferty produktów dostępnych na SnowShop.pl. Mając swój ulubiony sklep ze sprzętem narciarskim możemy zostać jego stałymi klientami, by korzystać z licznych zniżek i promocji. Doradcy w sklepach SnowShop z chęcią pomogą nam wybrać nie tylko narty, ale i cały zestaw narciarski, który będzie doskonale dopasowany do naszych potrzeb i będzie się wzajemnie ze sobą zgrywał.

 

Narty to jeden z elementów sprzętu do sportów zimowych, od którego zależy nasz progres, wygoda i bezpieczeństwo. Właściwie dobrane deski to podstawa, byśmy na stoku bawili się dobrze i uzyskiwali takie wyniki, jakich oczekujemy. Warto więc odwiedzić sklep narty Warszawa lub Gdańsk – doradcy ze SnowShopu z pewnością dobiorą dla nas najlepiej dopasowany sprzęt. 

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych:
Sklepy stacjonarne:
Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211


Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl