- Jesteśmy tuż po targach Jubinale 2018 w Gdańsku. Przywieźliśmy stamtąd mnóstwo nowinek i przepiękną biżuterię – mówi ekspedientka z Opiume.

Te jedne z największych targów biżuterii w Polsce wyznaczają nowe trendy i wskazują, co w danym czasie będą na sobie nosić eleganckie panie i panowie.

W związku z targami, zwiększył się asortyment w sklepie. Co się pojawiło? Nowe kolekcje złotych i srebrnych bransoletek, przywieszek, kolczyków, celebrytek, pierścionków i naszyjników o rozmaitych wzorach, odpowiadających najnowszym trendom w modzie. Niektóre z przedmiotów są całkowicie unikatowe – wykonano je tylko w pojedynczych sztukach.

- Mamy też nowe produkty włoskich firm, dotąd niedostępnych w naszym salonie – dodaje ekspedientka.

Ponieważ targi odbyły się w Gdańsku, nie dziwi bardzo duży wybór bursztynów w srebrze. Wśród przepięknych błyskotek bez problemu znajdziemy komunijny prezent dla dziecka. Dla dziewczynek: kolczyki, zawieszki (np. w kształcie serduszek, literek), łańcuszki, bransoletki, pierścionki, zegarki. Dla chłopców, oprócz zegarków, łańcuszków czy bransoletek, do wyboru mamy też efektowne sygnety.

Oprócz biżuterii w Opiume kupimy również rozmaite srebrne pamiątki komunijne – święte obrazki, ramki do zdjęć, medaliki, blaszki.

- Produkty te są bardzo dobrej jakości, nie ciemnieją, nie utleniają się – zachwala ekspedientka.

By spersonalizować prezent, warto skorzystać z usługi grawera (jej koszt to 20 zł bez względu na długość tekstu). Napis wypalany jest na drewnie lub na osobnej, metalowej tabliczce przyklejonej do prezentu.

Mimo upływu lat, wciąż świetnym pomysłem na komunijny prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki są zegarki. Lada dzień w Opiume będzie można kupić rewelacyjne zegarki szwajcarskiej firmy Adriatica.

- Wykonane są w złoconej, odpornej na ścieranie stali, bezpiecznej dla alergików – dodaje ekspedientka. - Te wszystkie cechy sprawiają, że taki zegarek posłuży dziecku długie lata.

W związku z wprowadzeniem nowej marki zegarków, Opiume oferuje 40-procentowy rabat na końcówkę wysokiej klasy zegarków Danish Design.

Co ważne, sklep honoruje Kartę Seniora. Z taką kartą za dany produkt zapłacimy w Opiume 10 procent mniej.

Salon Opiume przy Pułaskiego 5 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00. Kontakt: 42 213 11 97. Sklep można też znaleźć na facebooku.