Od godziny 11.00 do 14.00 na terenie centrum będzie można spotkać iluzjonistów, którzy zaprezentują proste sztuki magiczne. Od godziny 14.00 na terenie patio odbędzie się wielki występ iluzjonistów, którego finałem będzie pokaz Sławomira Piestrzeniewicza, znanego jako Arsène Lupin.

Punktem kulminacyjnym występu będzie, prowadzony na parkingu,  pokaz „jazdy na ślepo”. Mistrz poprowadzi ją dwukrotnie o godzinie 16.00 i 18.00. Publiczność doświadczy wielkich emocji, obserwując jazdę samochodem, którego kierowca będzie miał zasłonięte oczy. Atrakcję „jazdy na ślepo” zwiększy tor jazdy, który zostanie wyznaczony między dwoma masywnymi kolumnami. Występ zakończy spektakularna scena zniknięcia samego mistrza, który korzystając z magicznej wiedzy, zniknie z oczu zgromadzonym widzom.

Sławomir Piestrzeniewicz to dwukrotny wicemistrz świata, doceniony przez jury Światowego Kongresu Iluzji, który odbywa się w Loznannie. Jego spektakle są oklaskiwane przez publiczność na całym świecie: od Stanów Zjednoczonych po Japonię.