Co wypromujesz dzięki naklejkom foliowym?

Naklejki foliowe mogą skutecznie promować niemal wszystko. Promocja, wydarzenie czy po prostu reklama Twojej marki. Profesjonalne firmy specjalizujące się w produkcji naklejek, takie jak np. Naklejkon oferują wydruk w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dzięki szerokiej gamie możliwości możesz wypromować praktycznie każdy produkt, usługę czy wydarzenie.

Gdzie mogę zamieszczać moje naklejki?

Praktycznie wszędzie! Dzięki odporności na trudne warunki atmosferyczne, możesz zamieścić naklejkę ze swoją reklamą nie tylko w budynku, ale również na zewnątrz. Niestraszne im są bowiem deszcz, słońce czy mróz, a nawet ścieranie czy uszkodzenia mechaniczne. To również atrakcyjna forma gadżetu, którą możesz rozdawać swoim kontrahentom i klientom.

Co może zawierać naklejka?

Tutaj ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Nazwa firmy, usługi czy wydarzenia to oczywiście podstawa. Znajdziesz jednak miejsce również na chwytliwe hasło lub dane kontaktowe. Naklejka powinna przyciągać wzrok, dlatego ważne jest, by wyróżniała się oryginalnym obrazkiem, albo motywem graficznym. Nie bez znaczenia jest również kolorystyka, która powinna przykuwać wzrok oraz być spójna z Twoim logotypem, identyfikacją wizualną i rodzajem oferowanej usługi.

Czy to się w ogóle opłaca?

Naklejka to skuteczna i łatwo widoczna reklama, która z pewnością przyciągnie do Ciebie nowych klientów. Jest zarazem jednym z najmniej kosztownych materiałów marketingowych. Za nakład w wysokości kilkuset wydrukowanych sztuk zapłacisz nawet już kilkadziesiąt złotych. Dzięki rozdawaniu naklejek swoim klientom i kontrahentom uzyskasz wizerunek przyjaznej firmy, której zależy na dobrych relacjach z nimi.

Dlaczego naklejka to skuteczna forma promocji?

Jak widać, istnieje wiele przyczyn, dla których warto zainwestować w serię reklamowych naklejek foliowych. Mimo swoich niewielkich rozmiarów przyciągają wzrok potencjalnych klientów oraz wzbudzają zainteresowanie obecnych. Forma wykonania pozwala zamieszczać je niemal wszędzie, a ich jakość powoduje, że nie tracą swoich właściwości nawet przez 5 lat. Właśnie dlatego, jeśli chcesz wypromować swoją markę, produkt, usługę lub wydarzenie, a przy okazji nie wydać na ten cel znacznych środków finansowych, to z pewnością naklejki foliowe pomogą Ci skutecznie zrealizować ten cel.