IKEA Łódź otwiera się dla swoich gości od strony Portu. Od niedawna nowym wejściem  dostaniemy się do Działu Gotowanie i Serwowanie. Dział został rozbudowany tak, aby ułatwić klientom dokonywanie zakupów, a także dać im więcej możliwości wyboru. Pasjonaci gotowania znajdą w nim wszystko, czego potrzeba do tworzenia pysznych, karnawałach potraw, a także mnóstwo inspiracji, jak ciekawie je podać.

Całkiem nowe wnętrza

Nowa usługa projektowania to propozycja dla wszystkich, którzy w nowym roku chcą odmienić swoje wnętrza. Współpraca z projektantami pomoże zaplanować wymarzoną kuchnię, salon, sypialnię, łazienkę, garderobę czy pokój dziecięcy. Usługa skierowana jest także do tych, którzy chcą nadać swoim pomieszczeniom nowego wyglądu poprzez niewielkie zmiany. W ofercie dostępne jest bowiem także doradztwo w zakresie doboru elementów wyposażenia.

Całkiem nowe ceny

Styczeń w IKEA Łódź to także początek wprowadzania nowych, niższych cen na kolejne produkty. W atrakcyjnej ofercie znajdziemy elementy wyposażenia idealne dla każdego z pomieszczeń w naszym domu lub mieszkaniu. Na przykład do salonu meble Hemnes z litego drewna (w cenie od 199 zł) czy system Uppleva (od 949 zł), do sypialni zasłony Ritva (129,99 zł) lub toaletka Hemnes (za 599 zł), do kuchni szafki Fyndig (od 44 zł) oraz komplet noży Slipad (za 5,99 zł), do pokoju dziecięcego szafa Breim (129 zł) oraz wieszaki dziecięce Bagis (w cenie 4,99 zł).  

Akcja pod hasłem „Niskie ceny dla całego domu” to element strategii IKEA, która dba o niskie ceny przez cały rok.