Pokaz rozpoczął się o godz. 19.00. Modelki i modele prezentowali, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. W czterech odsłonach pokazane zostały stroje koktajlowe, karnawałowe i te na co dzień. Monika Grzybek, właścicielka sklepu Szafa 7 życzeń, w przerwach pokazu opowiadała o najnowszych trendach.

- Paniom w tym karnawale polecam kreacje inspirowane latami 60. Obowiązkowe są buty na szpilce - radziła Monika Grzybek.

- Panowie zachwycą błyszczącą koszulą lub połyskującym krawatem - proponowała właścicielka najmodniejszej Szafy w mieście.

Włosami modeli zajęły się specjalistki od fryzur z salonu Gabi przy ul. Powstańców Warszawy 16. Na głowach modelek zawitały ekstrawaganckie i jednocześnie kobiece uczesania. Makijaże wykonała Sylwia z salonu Gabi.

- W tym sezonie na głowach ma się dziać. Spinki, opaski, kokardki stanowią podstawę damskiego uczesania - mówiła właścicielka salonu Gabi, Gabriela Pawlak.

W przerwach pokazu goście mogli obejrzeć na telebimie kolekcje światowych projektantów oraz dzieła najlepszych fryzjerów. Obecnych na sali gości witano lampką szampana

Piątkowy pokaz mody zorganizowany został z okazji 30-lecia istnienia Boniecki Cafe.

Zobacz galerię zdjęć z pokazu.