Sięgamy zatem po filiżankę małej czarnej i w ten sposób rozpoczynamy pełne wyzwań dni. Niekiedy już sam otulający nas zapach świeżo parzonej kawy potrafi postawić na nogi. Zazwyczaj kojarzymy go wyłącznie z kawiarniami.

Dlaczego jednak nie przenieść kawiarni do naszych domów? Zrób sobie prezent i rozpieszczaj się każdego ranka smacznym rytuałem świeżo parzonej kawy, kupując dopasowany specjalnie do twoich preferencji ekspres do kawy, który znajdziesz na stronie internetowej sklepu Eltkom.

Ekspres Do Kawy Ariete 1324 Espresso Metal 

Wybierając Ekspres Do Kawy Ariete 1324 Espresso Metal będziesz mógł poczuć się jak barista. Niewątpliwym atutem ekspresu jest także jakość wykonania, bowiem w całości wytworzony został  z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przygotowanie prawdziwej włoskiej kawy zajmie teraz chwilę, zaś doznaniami smakowymi zaskoczysz niejednego znajomego. EKSPRES DO KAWY ARIETE 1324 ESPRESSO METAL o mocy 1000 W pozwala parzyć kawę pod optymalnym ciśnieniem 15 bar. Do przygotowania wspaniałej esencji wykorzystać można zarówno kawę mieloną jak również podsy E.S.E. Wydajna dysza służąca do spieniania mleka oraz funkcja Thermocream jaką posiada Ekspres Ariete zapewnia przygotowanie idealnej cremy, przy każdorazowym parzeniu małej czarnej. Od teraz parzenie kawy może stać się sztuką. 

Ekspres KolbowyAriete 1384 Cremissima

Dla wielu osób bardzo ważne jest także wykonanie i prezencja sprzętów domowych. Odrobinę luksusu możemy wprowadzić do swojej kuchni za pomocą eleganckiego Ekspresu Kolbowego Ariete 1384 Cremissima. Dzięki temu półautomatycznemu ekspresowi do kawy o ciśnieniu 15 Barów,  będziesz w stanie zaskoczyć swoich gości oraz samego siebie kawą prosto jak z włoskiej kawiarni. Espresso, cappuccino czy też latte macchiato? Wybór należy do Ciebie. Wbudowany pojemnik na mleko oraz system spieniający pozwala na delektowanie się kilkoma rodzajami czarnej esencji. Dobra wiadomośc dla osób uwielbiających rozkoszować się w większych ilościach  tym przyjemnym rytuałem - regulowana taca pozwala przygotować kawę w filiżance o maksymalnej wysokości 14 cm.  A to wszystko za pomocą kilku przycisków. Obsługa ekspresu, który znaleźć możesz juz dziś na stronie https://eltkom.pl/Ekspres-do-Kawy-Kolbowy-Ariete-1384-Cremissima-p12120 jest niezwykle prosta. Ważnym aspektem jest także łatwość czyszczenia urządzenia. Ekspres Ariete 1384 Cremissima nie przysporzy z tym żadnych problemów. Zarówno podstawa pod filiżankę, jak również pojemniki na mleko i wodę, są elementami wyjmowanymi, zatem zachowanie ich czystości jest bardzo łatwe.

EKSPRES CIŚNIENIOWY ARIETE 1387 CAFFE NOVECENTO

Ostatnia propozycja skierowana jest głównie do najbardziej wymagających estetów. Odrobina designu w kuchni? NIkt nie przejdzie obojętnie obok urządzenia jakim jest EKSPRES CIŚNIENIOWY ARIETE 1387 CAFFE NOVECENTO. Stanowi on bowiem nie tylko przydatne urządzenie, ale także niezaprzeczalnie jest dekoracją przykuwającą uwagę w każdym domu. Swoją formą zdecydowanie najbardziej przypomina profesjonalne ekspresy rodem z najlepszych kawiarni. A  to dzięki dwóm profesjonalnym dźwigniom, z których jedna odpowiada za funkcje ekspresu zaś druga uruchamia parę. W tym wypadku również zmysł słuchu pobudzany jest przez przyjemne odgłosy parzenia czarnej esencji. EKSPRES CIŚNIENIOWY ARIETE 1387 CAFFE NOVECENTO wyposażony jest także, jako jeden z nielicznych, w tradycyjny termometr wskazujący temperaturę parzenia kawy oraz spienienia mleka. Odczucia baristy z prawdziwego zdarzenia podczas wykonywania zwyczajnej dotychczas czynności, jaką jest parzenie kawy - gwarantowane. Tak samo jak podróż po nieznanych dotąd doznaniach smakowych podczas delektowania się szeregiem różnych rodzajów kaw, które zapewnia ekspres Novecento.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Zaskocz innych. Poczuj się jak w najlepszej włoskiej kawiarni. Spraw sobie prezent. Już dziś zapoznaj się z ofertą ekspresów do kawy na stronie Eltkom. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, zarówno jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kolumbijską chlubą, jak również w wypadku gdy jesteście już za pan brat. W każdym wypadku miłość do kawy oraz procesu jej przygotowania na pewno się w tobie obudzi.