Unikatowy Festiwal Kobiet Akcji zaplanowano 5 grudnia w Pracowni Rozwoju Osobistego Unikatum (ul. Północna 34).

Festiwal rozpocznie się o godz. 12.00 warsztatem Danuty Jacoń-Chmieleckiej o poznawaniu siebie, wizji przyszłości i celach na nowy rok. Następnie o budowaniu otoczenia prywatnego w domu i zawodowego w miejscu pracy, tak by przynosiło nam ono więcej korzyści i ułatwiało życie, powie Magdalena Kundera-Gizińska.

Sekrety budowania odporności ciała i umysłu przez żywienie zdradzi Marta Peruga.

    Na zakończenie warsztat pełen łez i inspiracji – o kobiecie, która postanowiła żyć z pasją i zbudowała wewnętrzną siłę - poprowadzi Monika Skrzypek.

 - W ramach Pabianickiego Maratonu Sztuki będzie można zobaczyć i kupić obrazy, rzeźby, biżuterię, ceramikę i unikatowe ubrania – informuje Danuta Jacoń-Chmielecka. - Gościem specjalnym PMS będzie pabianicka artystka Magdalena Kwasik („Madee”)

Wejściówki na festiwal kosztują 40 zł/os. lub 25 zł/os., jeśli przyjdzie się z mamą, przyjaciółką, koleżanką. Zapisy: unikatum@o2.pl. Informacje szczegółowe pod numerem 501-051-813.

Dla naszych czytelniczek mamy dwie bezpłatne wejściówki na to wydarzenie. Żeby je wygrać, dziś do godziny 15.00 trzeba wysłać maila na: konkurs@zyciepabianic.pl. W mailu trzeba napisać jednozdaniowe hasło, reklamujace Pracownię Rozwoju Unikatum oraz podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres). Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa najlepsze. O wygranej poinformujemy zwyciężczynie mailem.