Atrakcji nie zabraknie. 29 czerwca poza koncertem zespołu Feel czeka nas jeszcze "Noc kobiet". Co zaplanowano? Warsztat i prelekcje o godz. 19.00, spotkanie z Aleksandrą Boćkowską, autorką książki "One za tym stoją" - o 21.00, warsztaty psychologiczne - "O różnicach, które łączą". Wszystko to w AOIA przy ul. Zachodniej 54/56, wstęp wolny. W Centrum Kultury Młodych przy ul. Lokatorskiej czekają na panie "Babskie warsztaty" w godz. 17.00-20.00. W ich trakcie zaplanowano takie atrakcje, jak: "Profilaktyka raka piersi", "Czas na relaks", "Paleta letnich barw", "Gorące rytmy lata", "Taneczne podróże po świecie", "Koktajlowy, zdrowy stół". Również 29 czerwca w Pałacu Młodzieży im. J. Tuwima przy al. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 86 warsztaty "Nie zapomnij o piłce, ale zajmij się też sztuką".

30 czerwca na początek debata na temat raka piersi połączona z wystawą fotograficzną Katarzyny Piweckiej w AOIA przy Zachodniej 54/56, następnie Alter Euro, w trakcie którego spektakl "Honeymoon", połączony z degustacją wina i projekcją filmu "Dziewczyny do wzięcia". Początek w AOIA o godz. 19.00. O 16.00 z Piotrkowskiej 94 wyruszy Marsz Kobiecości "A bucik kupię sobie sama". Przejdzie pod Galerię Łódzką. Tego dnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych przy ul. Zawiszy Czarnego 39 "Nie zapomnij o piłce, ale chodź na rower". Akcja promująca zdrowy styl życia. W Domu Kultury 502 przy Gorkiego 16 między 10.00 a 16.00 warsztaty "Kobieta aktywna, asertywna, wysportowana, kreatywna, modna i szczęśliwa" . W Centralnym Muzeum Włókienniczym przy ul. Piotrkowskiej 282 o godz. 12.00 warsztaty "Biała fabryka jest kobietą".

1 lipca o godz. 19.00 w AOIA ponownie spektakl "Honeymoon" połączony z degustacją wina i projekcją filmu "Dziewczyny do wzięcia".

7 lipca w Pałacu im. J. Tuwima cykl warsztatów "Nie zapomnij o piłce, ale zajmij się też sztuką", w Centrum Zajęć Pozaszkolnych "Nie zapomnij o piłce, ale chodź na rower", a w Centralnym Muzeum Włókiennictwa " Biała Fabryka jest kobietą".