Audio Show jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. odtwarzacze CD i DVD, wzmacniacze, kolumny głośnikowe, projektory, telewizory i ekrany plazmowe.

Ideą, jaka przyświeca organizacji imprezy, jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w luksusowych warszawskich hotelach Bristol, Golden Tulip i Jan III Sobieski.

Pabianicki salon audio-video Q21 będzie bardzo aktywnie uczestniczył w wystawie, prezentując ekskluzywne systemy hi-endowe w dwóch pokojach - 201 oraz 215 w Hotelu Jan III Sobieski. Będzie można posłuchać najnowszych konstrukcji włosko-czeskiego Xaviana na wybitnej, debiutującej na polskim rynku norweskiej elektronice Hegel, a także kompletnego, flagowego włoskiego systemu Goldenote. Prezentacje będą przeprowadzane także na referencyjnych przetwornikach cyfrowo/analogowych marki Hegel.

Wystawa odbywać się będzie 12-13 listopada 2011 roku w Warszawie. Koszt biletu wynosi 25 zł/osobę.

Po wystawie wszystkie prezentowane urządzenia trafią do pabianickiego salonu na ul. Reymonta 12, gdzie będzie można spokojnie i komfortowo rozkoszować się muzyką najwyższej próby.