Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, właściciele pabianickiego Intermarché podjęli dodatkowe działania, które umożliwiają klientom niezmiennie dokonywanie zakupów na co dzień.

 

Konkursy i promocje z okazji reotwarcia Intermarché 

Uroczyste reotwarcie Intermarché, które miało miejsce 12 marca br. spotkało się z entuzjazmem mieszkańców Pabianic, o czym świadczy wysoka frekwencja osób, które tego dnia odwiedziły supermarket. Klienci mogli zapoznać się z odświeżoną ofertą sklepu, która została zaprezentowana w zupełnie nowej odsłonie. Zmianom uległo nie tylko wnętrze i układ supermarketu, ale także jego elewacja. Z okazji reotwarcia Intermarché na mieszkańców Pabianic czekały liczne promocje oraz konkursy. Klienci supermarketu mogli wziąć udział w poczęstunku oraz degustacji produktów sieci. 

Zdrowie i bezpieczeństwo klientów to nasz priorytet 

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz klientów, właściciele pabianickiego Intermarché, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, podjęli liczne działania informacyjne i prewencyjne. Personel zatrudniony w supermarkecie podejmuje szereg działań, dzięki którym klienci sklepu mogą na co dzień dokonywać zakupów. Pracownicy pabianickiego Intermarché dokładają wszelkich starań, by pomieszczenia handlowe były czyste i często dezynfekowane. Powierzchnie dotykowe, z jakimi klienci sklepu mają bezpośrednią styczność podlegają regularnej dezynfekcji. W trosce o bezpieczeństwo osób, które korzystają z usług pabianickiego Intermarché, wózki, koszyki, terminale płatnicze, taśmy kasowe, blaty oraz klamki są dezynfekowane specjalistycznymi środkami czystości. W celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa klienci supermarketu są proszeni o zachowywanie od siebie odpowiedniej odległości, która wynosi minimum 1-1,5 metra, a także używanie foliowych rękawic na działach z pieczywem. 

Szeroki wybór i bogata oferta


Wprowadzone procedury i działania prewencyjne umożliwiają mieszkańcom Pabianic codzienne zakupy. Klienci Intermarché mieszczącego się przy ulicy Myśliwskiej 34B, mogą niezmiennie korzystać z odświeżonej oferty sklepu. Godziny otwarcia supermarketu nie uległy zmianie i jest on czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 21, a w niedziele handlowe od 9 do 20. Niedawno wprowadzone modernizacje i oznaczenia graficzne ułatwiają klientom szybkie zlokalizowanie najatrakcyjniejszych promocji i wyprzedaży, które obecnie oferowane są przez sklep w znacznie szerszym zakresie. Pabianickie Intermarché zostało wyposażone w strefę świeżego ryneczku, na której znajduje się bogata ekspozycja warzyw i owoców. Tuż przy wejściu zlokalizowany jest dział z pieczywem, który z myślą o wygodzie klientów został zaopatrzony w krajalnicę. Dzięki regularnemu kontaktowi z dostawcami mieszkańcy Pabianic mają dostęp nie tylko do szerokiej oferty ciast i wypieków, ale także świeżych ryb sprzedawanych na tackach czy produktów pakowanych, jak wędliny i sery. W asortymencie odświeżonego Intermarché klienci znajdą szeroki wybór artykułów bio i eko, jak również gotowych do spożycia przekąsek: kanapek, sałatek, jogurtów oraz innych szybkich i zdrowych dań. Dodatkowo supermarket został wyposażony w samoobsługowy automat, dzięki któremu mieszkańcy Pabianic mogą cieszyć się smakiem świeżo wyciskanego soku z pomarańczy.