Niezbędnym jej elementem są opakowania. Pudełka wysyłkowe powinny być dobrane do wielkości produktów, ich wrażliwości i sposobu transportu. Pudełka kartonowe są pod tym względem najpopularniejszym produktem.

  1. Opakowania kartonowe - Warszawa

  2. Znajdź swój fason

Opakowania kartonowe - Warszawa

Liczba sklepów internetowych z siedzibą w Warszawie może przerażać. Podobnie zresztą, jak liczba prowadzonych tutaj wysyłek, przesyłek kurierskich itd. W dużej mierze podstawowym materiałem do pakowania produktów stosowanym przez większość sprzedawców są opakowania kartonowe. Przede wszystkim są to pudełka klapowe. Jest to właściwie najpopularniejszy sposób pakowania towaru do transportu i magazynowania. Jego ogromnym plusem jest cena, a także możliwość dobrania wielkości opakowania do konkretnych potrzeb. Warto także pamiętać, że producent opakowania kartonowe Warszawa przy produkcji hurtowej oferuje możliwość spersonalizowania tego typu opakowań. Nie tylko gwarantują one dostarczenie produktu do klienta w nienaruszonym stanie, lecz także stają się jednocześnie wizytówką firmy, która promuje sklep, produkty, rozwiązania. To dodatkowa forma reklamy, w którą nie trzeba inwestować dodatkowych środków. Ponadto, można liczyć, że część klientów estetycznie wykonane opakowanie kartonowe z ciekawym logo lub nadrukiem po prostu zachowa jako pudełko do przechowywania różnych rzeczy, dzięki czemu nieustannie będzie ono przypominało o firmie.

Znajdź swój fason

Masz nietypowy w kształcie produkt? To także nie stanowi problemu dla producentów opakowań kartonowych w Warszawie. Coraz większy nacisk sprzedaż kładzie na personalizację pudełek, tak pod względem ich zdobienia, jak i dopasowywania kształtów do produktu, na co producenci znaleźli odpowiedź. Dzisiaj zaprojektowanie spersonalizowanego pudełka z pełnym lub automatycznym dnem, przepinką lub bez niej w podłużnym lub cylindrycznym kształcie nie stanowi żadnego problemu. Ponadto, część firm proponuje  pasek klejowy z wiecznie żywym klejem oraz tasiemkę zrywającą. To rozwiązanie idealne dla branży e-commerce, które umożliwia łatwe pakowanie i jeszcze łatwiejsze rozpakowywanie. Do tego do wyboru zostają jeszcze pudełka kaszerowane albo te z nadrukiem z flexo. Każdy sprzedawca już dzisiaj może więc znaleźć lub zaprojektować rozwiązanie idealne dla sprzedawanych przez siebie produktów.