Sznur prawdziwych pereł od zawsze kojarzył się z luksusem. Zakładane były na wyjątkowe okazje i zawsze podkreślały wagę uroczystości, jak choćby wyjście do opery czy teatru. Perły nie ulegają przemijającym trendom mody, są ponadczasowe i stanowią zawsze gustowny dodatek.

Perły to piękny dar natury.

W naszym salonie posiadamy w sprzedaży biżuterię z pereł z różnymi akcentami, którą można nosić do codziennych stylizacji. Zmienia ona wygląd kreacji i dodaje jej indywidualnego charakteru. Są to m. in. bransoletki, kolczyki, brosze i zawieszki.

Choć perły to naturalne klejnoty wymagające opieki i zadbania, to warto je mieć! Jest to zawsze atrybut eleganckiej kobiety. Większość pereł naturalnych, z niewielkimi wyjątkami, dostępnych na rynku jubilerskim, to perły hodowane. Są to perły słodkowodne lub morskie. Ceny są zróżnicowane, w zależności od jakości i wielkości pereł. Zaczynają się już od 300 zł.

Korale z pereł czy całe komplety (kolczyki, bransolety) poza tradycyjnym przeznaczeniem są często i chętnie wybierane na prezenty z okazji kolejnych rocznic ślubu.

Perły to talizman dla pań spod znaku Bliźniąt i Raka.

Oferujemy bogatą ofertę biżuterii z perłami, która przy różnorodności asortymentu, jest bardzo atrakcyjna pod względem cenowym.

Serdecznie zapraszamy.

Salon Opiume mieści się przy ulicy Pułaskiego 5, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.