Na pewno znajdziesz tutaj to, czego szukasz. W ofercie sklepu, który znajduje się przy ul. Wspólnej 2, są meble metalowe i z technorattanu. Do Polski przyjechały z Anglii, co świadczy o ich wysokiej jakości. Różnorodność asortymentu jest ogromna. Znajdziemy tutaj: stoliki, fotele, ławki lub skrzynie na poduszki/bar.

Zaczęła się posezonowa wyprzedaż, więc meble dostaniemy jeszcze taniej. Co ważne – niskie ceny nie wpływają na jakość sprzedawanego towaru. Są to pełnowartościowe meble, które pochodzą z likwidacji kolekcji lub z ekspozycji.

– Jesteśmy konkurencyjni w stosunku do marketów. Do tego, za naszym produktem idzie również jakość – mówi właściciel Sklep Outlet Dom i Ogród w Pabianicach.

Do ogrodu, na balkon czy działkę możemy również wybrać dodatki. Właściciel poleca przede wszystkim donice. Oferta jest zachwycająca. Dostaniemy donice niemalże w każdym kolorze i w różnych kształtach – od ogrodowych figurek ceramicznych, lampionów po osłonki na barierki balkonowe. Tutaj również zachwycają niskie ceny.

Jak już wybierzemy się do Sklepu Outlet Dom i Ogród, warto spojrzeć również na inny asortyment. Tutaj znajdziemy foteliki dla dzieci, chemię do domu, szkło, ceramikę lub ręczniki. Sklep posiada również duży wybór zniczy.

– Zapraszamy naszych stałych klientów i tych, którzy jeszcze nigdy u nas nie byli. Zobaczycie, że w sklepie może być przyjemnie. Powita was uśmiechnięta, fachowa i miła obsługa. Chętnie doradzą i podpowiedzą, co do czego pasuje – zachęca właściciel.

Na bieżąco informacje o nowościach można śledzić na Facebooku sklepu. Produkty obejrzymy też na stronie OLX.

Outlet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, a w soboty 9.00-14.00. Sklep mieści się przy ulicy Wspólnej 2.