Plandeka pozwala bowiem osłonić przestrzeń nie tylko przed deszczem, śniegiem czy wiatrem, lecz także zabezpieczyć różnego rodzaju materiały na przykład podczas przewożenia. 

Na przyczepy, hale namiotowe, kotary

Plandekę wykorzystują ogródki restauracyjne. Z niej bardzo często wykonane jest profesjonalne zadaszenie do tego typu przestrzeni. Pozwala ono chronić meble ogrodowe na różnego rodzaju tarasach, w samych ogrodach. Wielokrotnie stoiska targowe, konferencyjne na targach organizowanych na świeżym powietrzu także wykonane są często z plandeki. Takie namioty są znacznie bardziej stabilne, chronią przedmioty znajdujące nie w środku, a także tworzą bezpieczną przestrzeń, w której można przebywać, toczyć rozmowy, przeprowadzać prezentacje. Co ważne, zewnętrzną stronę takich namiotów można odpowiednio zadrukować, czyniąc z plandeki materiał reklamowy. Rozwiązanie to ma zastosowanie zresztą nie tylko w przypadku namiotów, plandeka jest często wykorzystywanym materiałem do dużych banerów reklamowych. Zadrukowuje się także plandeki na przyczepy w flocie samochodowej przewoźników, kurierów. 

Plandeki Łask - czym się kierować przy wyborze?

Plandeki Łask, Bełchatów, Łódź, Pabianice, Zelów to producenci doświadczeni, którzy wykonują bardzo różne zlecenia, także na nietypowe plandeki. Każda plandeka ma oczywiście jeden cel - przede wszystkim ma chronić przed wilgocią, zabrudzeniami i różnego rodzaju uszkodzeniami. Usługi produkcji tego typu materiałów muszą być jednak dostosowane do specyfiki miejsca, pojazdu, przestrzeni, w której swoją funkcję ma spełnić plandeka. Plandeki najczęściej wykonywane są z polietylenu odpornego na działanie wody i promieni UV. Do konkretnych aplikacji stosuje się jednak różne połączenia materiałów. Ważne jest także to, jakie urządzenia wykorzystywane są do łączenia materiałów. Znaczenie może mieć także gramatura plandeki. Wszystkie te elementy trzeba wziąć pod uwagę podczas składania zamówienia. Zanim przygotujesz specyfikację, warto skontaktować się z producentem i szczegółowo omówić zastosowanie plandeki. Z pewnością podpowie ci on, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Plandeki na namioty, osłonę pojazdów, reklamy mogą być oczywiście dowolnie zadrukowywane. Problemu nie stanowi także produkcja plandeki nie tylko w kolorze niebieskim. Kluczowe natomiast jest dokładne dopasowanie jej wymiarów, gramatury, wykorzystanych do produkcji materiałów.