Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o tego rodzaju płótnach, poznasz także miejsce, gdzie będziesz mógł je kupić!

1. Płótna Canvas i ich popularność

2. Druk wielkoformatowy kluczem odpowiedniej reklamy

Szereg zastosowań, wiele właściwości - wszystko to sprawia, że płótna Canvas są chętnie wybieranym rozwiązaniem zarówno do malowania, jak i druku wielkoformatowego. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat tego materiału? Przeczytaj artykuł, chciałbyś od razu przejść do miejsca, gdzie takie płótna kupisz w różnych rodzajach, przy tym wielkościach i cenach? W takim razie sprawdź ten sklep, a na pewno znajdziesz coś dla siebie: https://www.centrumpapieru.pl/produkty,media-ploterowe-w-roli,77.html.

Płótna Canvas i ich popularność

Czym w ogóle jest Canvas? To płótno artystyczne znane na polskim rynku od lat. Ten materiał jest stosowany głównie w reklamie wielkoformatowej, zdarza się jednak, że służy również artystom. Wyróżnia się dwa rodzaje tego płótna matową oraz błyszczącą. Ten drugi rodzaj przeznaczony jest głównie do ploterów drukujących atramentami. Czym się wyróżnia ten materiał? Przede wszystkim jest odporny na promieniowanie UV, a do tego w trakcie jego produkcji zostaje on zabezpieczony przed pleśnieniem, nie szkodzi mu więc podatność na wilgoć. Z czego w ogóle jest stworzone płótno Canvas? Jest to w stu procentach bawełna, co przekłada się na wysoką trwałość. Płótna nie da się w prosty sposób rozerwać, jego struktura jest bardzo gęsta, co przekłada się na doskonałe chłonięcie atramentu. Zalet tego rozwiązania jest mnóstwo, nic dziwnego, że tego typu materiały do ploterów są tak popularne na polskim rynku.

Druk wielkoformatowy kluczem odpowiedniej reklamy

Skuteczna, pożyteczna i przede wszystkim przyciągająca nowych klientów reklama to klucz do większej sprzedaży, a także popularności danej firmy, przedsiębiorstwa, czy sklepu internetowego. Doskonałym rozwiązaniem na zauważenie Twojego biznesu będzie właśnie reklama na płótnie Canvas. Druk wielkoformatowy sprawdzi się na przykład na billboardach, które zostaną ustawione przy ruchliwej drodze. To jednak nie wszystko, możliwe jest także umieszczenie płócien Canvas na ścianach bloków itp. Możliwości jest naprawdę wiele, a media ploterowe to umożliwiają!