Urządzając pokój dla dziecka pamiętajmy, że musi on spełniać kilka ważnych funkcji. W osobistej przestrzeni naszych pociech powinno znaleźć się miejsce do wypoczynku, nauki i zabawy, a także przechowywania ubrań, zabawek i książek. Warto wybrać meble uniwersalne, które będą służyć nawet wtedy, gdy dzieci trochę podrosną.

Planując stworzenie domowego biura czy miejsca do nauki dla nastolatka, powinniśmy wziąć pod uwagę ergonomię, która pozwala na efektywniejszą i nieszkodzącą naszemu zdrowiu pracę oraz rozwiązania wspierające kreatywność. Ważne jest także odpowiednie światło i wygodne krzesło.

Funkcjonalne rozwiązania do pokoju dziecka i nastolatka, a także pomysły na domowe biuro dla dorosłych, znajdziemy w IKEA Łódź. Dla wszystkich, którzy planują wakacyjny remont i meblowanie IKEA przygotowała ofertę specjalną: -10 proc. na wybrane meble z działu dziecięcego, biurka i krzesła biurowe, łóżka pojedyncze, piętrowe i na antresoli oraz wszystkie komody. Szczegóły promocji dostępne w sklepie IKEA Łódź oraz na IKEA.pl/lodz.