Pomagamy wypełnić wniosek na dotacje unijne i radzimy, jak otworzyć własny salon – mówi Dominika Wójtowicz – Ciupińska z Uni Fryz, hurtowni fryzjersko–kosmetycznej przy ul. Powstańców Warszawy 12 lok. 2.

Osoby bezrobotne, które chcą otworzyć salon, dowiedzą się od doradców, na co można przeznaczyć dofinansowanie, jak napisać biznesplan i dokładnie wypełnić wniosek. Ci, którzy mają już salon, dowiedzą się, jak otrzymać pieniądze na rozszerzenie stanowiska pracy.
– Jeśli chcemy otrzymać z Unii 40.000 zł, musimy wymyślić naprawdę innowacyjny projekt. Znacznie łatwiej jest z dotacjami do 20.000 zł – mówi doradca.
Uni Fryz pomaga doświadczonym fryzjerom i tym, którzy zaczynają swoją karierę. Hurtownia zaopatruje salony w kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Jako jedyni w województwie łódzkim sprzedają produkty włoskiej firmy Compagnia del Colore.
– Ci, którzy zdecydują się pracować na produktach tej marki, mogą liczyć na szkolenia prowadzone przez profesjonalnych kolorystów i stylistów fryzur – mówi Krzysztof Jóźwiak, właściciel Uni Fryz.
W hurtowni można wyposażyć salon w meble, akcesoria fryzjerskie i kosmetyczne oraz kupić profesjonalne produkty Loreal, Kadus, Wella, Londa, Farouk, Goldwell, Joanna itp. oraz gabinetowe kosmetyki do pielęgnacji i depilacji: Bielenda, Farmona, Sun Flower, Gehwol, Erbel itp.
Uni Fryz zaprasza od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 do 17.00. Więcej informacji o dotacjach i produktach pod tel. 517–749–005, 42 211–40–45.