Gdy kończy się sezon sportów zimowych, narty i snowboard nie muszą lądować w piwnicy. Coś, co dla miłośników ośnieżonych stoków i zimowego szaleństwa do niedawna było nie do pomyślenia, teraz jest w zasięgu ręki. Bo czy myślałeś kiedyś o tym, by wybrać się na stok narciarski… wiosną? Zapewne nie. Tymczasem coraz więcej osób wybiera tę formę wypoczynku. Już nie tylko w marcu, kwietniu, ale też w maju! I nie mówimy tu o sztucznych nawierzchniach narciarskich.

Ten niecodzienny pomysł na majówkę promuje SnowShow, organizator wyjazdów do resortów narciarskich w Alpach. SnowShow działa na rynku od 12 lat, teraz jednak zaskoczył klientów zupełną nowością: przedłużeniem sezonu narciarskiego.

- Sezon narciarski można z nami przedłużyć nawet do maja – wyjaśniają organizatorzy wyjazdów. - Wystarczy wybrać wycieczkę na majówkę do Tignes / Val d’Isere we francuskich Alpach.

Na czym polega magia tego regionu? Leży on częściowo na lodowcu, zapewniając tym samym śnieg praktycznie przez cały rok. Wybierając ten kierunek, mamy do dyspozycji blisko 300 km połączonych tras narciarskich i snowboardowych.

- I to przy pięknej, słonecznej pogodzie – podkreślają organizatorzy.

Majówkowicze ulokowani zostaną w wygodnych apartamentach niedaleko wyciągu narciarskiego. Jakby tego było mało, w pobliżu położone jest malownicze jezioro. To idealne miejsce na odpoczynek po długich godzinach spędzonych na stoku.

Organizatorzy wyjazdów zapewniają też rozrywkę na miejscu: Silent Disco i imprezy z DJ-em. Zaś dla fanów poznawania lokalnego kolorytu idealne będzie zapuszczenie się wgłąb miasta Tignes, gdzie znajdują się bary, kluby i restauracje.

SnowShow nastawiony jest na młode grupy narciarzy:

- Nasi uczestnicy są z dużych aglomeracji – mówią organizatorzy. W większości z Warszawy, ponieważ tutaj siedzibę ma nasza firma. Mnóstwo osób jest także z Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Katowic i okolic, Poznania, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Lublina i Rzeszowa.

Natomiast osoby powyżej 30 roku życia mogą skorzystać z oferty SnowShow Oldschool, która odpowie na ich potrzeby w sposób indywidualny.

Przekonany? Warto już teraz zarezerwować wyjazd na śnieżne majowe szaleństwo. Gdy inni w ogródkach będą rozpalać grilla, ty pomkniesz białym stokiem w połyskliwym słońcu i zapomnisz o całym świecie…