Do pracy w biurze, na świąteczne śniadanie, do kościoła czy na wesele odzież dla pań szyje firma Kate z Pabianic. Jakie kolory? Pomarańcze, zielenie, kolory natury i zawsze modne połączenie czerni z bielą. Oczywiście sporo jest urokliwych groszków w różnych wariacjach kolorystycznych. Teraz końcówki kolekcji z wiosny i jesieni można kupić taniej na kiermaszu w firmie.

- Są szyte z bardzo dobrych tkanin, które dobrze się nosi. Są to ciepłe wełny, miękkie dzianiny, naturalne jedwabie – wylicza Katarzyna Makulska, właścicielka firmy odzieżowej Kate przy ul. Miętowej 4. - Polecam tuniki, które są wygodne i świetnie wyglądają z leginsami, spodniami i spódniczkami.

Ceny sukienek na wesela, komunie i do pracy wahają się od 30 do 90 zł. Spodnie i spódniczki wycenione są od 20 do 60 zł. Ceny żakietów zaczynają się od 30 zł.

– To wyjątkowa okazja. Odzież jest z bieżącej kolekcji i mamy pojedyncze egzemplarze z poprzednich kolekcji – wylicza właścicielka. - Są też duże rozmiary. Mamy sporo czerni.

Kiermasz jest czynny we wtorki i czwartki w godz. 10.00-18.00. Wejście w pierwsze drzwi od ulicy Letniej (druga za Witosa) z napisem kiermasz.