Likwiduje obrzęki, ujędrnia skórę, usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach, pobudza krążenie, zmniejsza objętość masowanych partii o 3-5 cm i usuwa cellulit.
Układamy się w rękawie, szczelnie zapinamy, a następnie jest wtłaczane powietrze do komór (mankietów uciskowych). Powietrze jest przedmuchiwane do kolejnych komór zgodnie z kierunkiem krążenia limfy. W ten sposób powoduje się przemiennie miejscowy nacisk i jego zwalnianie, co daje efekt drenażu limfatycznego.
To doskonała metoda odchudzania, wyszczuplenia problematycznych partii ciała, leczenia cellulitu, zapobiegania powstawaniu żylaków, zwalczania syndromu ciężkich nóg, oczyszczania organizmu z toksyn i wzmacniania organizmu.
- Dodatkowo klientki smarowane są balsamem antycellulitowym, odchudzającym i owijane folią, zanim zostaną wpięte w kombinezon. Zabieg ten wzmacnia działanie w walce z nadmiarem centymetrów i tak nielubianą przez kobiety „pomarańczową skórką” - mówi Marzena Weiss-Wojtczak, właścicielka Studio Figura przy ul. Moniuszki 90 (róg Kochanowskiego).
Taki zabieg kosztuje 13 zł (w karnecie za 50 minut pełnego masażu). Więcej informacji na www.studiodlaciebie.pl.