- Specjalnie dla osób, które jeszcze nie miały okazji u nas gościć, organizujemy w najbliższą sobotę (12 lipca) drzwi otwarte w naszym klubie - mówi Piotr Erzijn, menedżer klubu. - Wstęp będzie bezpłatny, będzie można uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naszych instruktorów. To doskonała okazja do obejrzenia wnętrz naszego klubu, skorzystania ze sprzętu, sauny czy porad trenera personalnego.

Klub fitness Formownia to największy tego typu obiekt w Pabianicach. Na ponad 1100 m kw. powierzchni zostały wydzielone strefy do treningu personalnego, cross fit, wolnych ciężarów oraz cardio, obiekt posiada także dwa w pełni profesjonalne korty do squasha. Formownia została nominowana do ogólnopolskiej nagrody magazynu Body Life „Inwestycja roku 2014” w kategorii klub fitness powyżej 1000 m kw. Jest jednym z trzech klubów w Polsce, które dostały się do finału. Jury oceniać będzie między innymi profesjonalizm kadry, jakość obsługi klienta oraz nowoczesne zarządzanie obiektem.

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i ukoronowanie naszej wielomiesięcznej, ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie tego miejsca i doprowadzenia go do obecnego stanu, aby nasi klubowicze czuli się tu jak najlepiej – opowiada Marta Seta, koordynator działu fitness. - Chcielibyśmy, aby Formownia stała się miejscem, do którego może przyjść każdy, kto chce poćwiczyć, niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania. Naszą misją jest też propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, pragniemy zarazić tym sposobem myślenia wszystkich pabianiczan.

Warto śledzić wakacyjną ofertę klubu, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe promocje i okazje do kupienia taniej karnetu czy darmowe konsultacje np. z trenerem squasha. W wakacyjnym pakiecie promocyjnym nie zapłacimy opłaty wpisowej, jeśli kupimy karnet na minimum 6 miesięcy. Dodatkowo dla studentów i młodzieży szkolnej przygotowano karnet za 100 zł za miesiąc (również bez opłaty wpisowej 99 zł).

Formownia stale rozwija ofertę treningową. Niedługo pojawią się zajęcia m.in. z samoobrony dla kobiet.