W weekend 27-29 czerwca w godzinach 12.00-18.00 IKEA Łódź wraz z Pracownią Dobrego Rodzica zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy połączonej z pracą nad emocjami. Jedną z atrakcji będzie wielkoformatowa gra „Nerwy w konserwy”, podczas której maluchy przybiorą role pionków. Większość pól w grze wymagać będzie wykonania zadań związanych z poskramianiem własnej złości. Zabawa pozwoli dzieciom zapoznać się z bezpiecznymi sposobami na radzenie sobie w chwili, gdy złość się pojawia.

Podczas weekendowej frajdy dzieci będą miały również możliwość wypełnienia swojego „Kodeksu złości” pod okiem wykwalifikowanych wolontariuszy. Praca nad książeczką jest niezwykłą podróżą w kosmos trudnych emocji i indywidualną wycieczką od planety złość do planety spokój.

Przez cały weekend w IKEA Łódź obecni będą także animatorzy – Nerwus i Pozytywna Honoratka, którzy wszystkim chętnym rodzicom udzielą informacji o półkoloniach organizowanych w siedzibie Pracowni Dobrego Rodzica. Wakacyjne zajęcia poprowadzą: psycholog, pedagog, animator i logopeda. Podczas półkolonii maluchom towarzyszyć będą barwne postacie, które pomogą im w poskramianiu trudnych emocji i zdradzą ciekawe sposoby na dzielenie się tymi przyjemnymi. Dochód z działalności Pracowni Dobrego Rodzica zostanie przekazany na pomoc dzieciom z fundacji Słonie na balkonie.

Więcej o Pracowni na www.pracowniarodzica.pl

Weekendowa zabawa w IKEA Łódź trwać będzie od 27 do 29 czerwca w godzinach 12.00–18.00 w restauracji.