Miłośniczki mody i elegancji mogą znaleźć dla siebie prawdziwie luksusowe rzeczy w wyjątkowych cenach. Gdzie? W nowym Salonie Kiermaszowym marki Mon Amie w SDH Trzy Korony w Pabianicach.

Mon Amie to założona w 2012 roku marka ekskluzywnej odzieży, która powstała z pasji do piękna. Prezentujemy ponadczasowe kolekcje pełne wysublimowanej elegancji przy jednoczesnej dbałości o funkcjonalność oferowanych produktów. Asortyment Mon Amie to propozycje całościowe, w których znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i stroje codzienne czy wieczorowe kreacje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja Mon Amie jest szczera oraz naturalna, bo tworzymy ją dla siebie i naszych Przyjaciółek. Ubrania z logo Mon Amie muszą być przede wszystkim stylowe i perfekcyjnie wykonane. Interpretujemy modę, ale nie testujemy każdego trendu.

Selekcjonujemy, dobieramy, a także próbujemy stworzyć kobiecie klimat do odnalezienia najlepszej wersji siebie za pomocą ubrań, dodatków i atmosfery.

Jesteśmy świadome, że ważniejszy od obowiązujących trendów jest własny styl!

Zapraszamy do SDH Trzy Korony, gdzie nasi ekspedienci pomogą odnaleźć kobietom ich własny styl. Satysfakcja z zakupów w butiku jest dla Nas największą radością