Jaki powinien być dobry prezent na rocznicę ślubu? Oto jest pytanie… Każdego roku tysiące osób poszukuje odpowiedzi w tej wcale niełatwej sprawie. Wiadomo, że upominek powinien być miły, romantyczny, najlepiej też osobisty. Pomiędzy teorią a praktyką istnieje jednak różnica, która lubi o sobie przypominać w najmniej oczekiwanych momentach – na przykład wówczas, gdy rocznicy został już zaledwie tydzień, a pomysłu na prezent jak nie było, tak nie ma. Co robić, jak żyć?!

Może zabrzmi to trywialnie, ale najważniejsze to… nie panikować. Nawet na ostatnią chwilę można bowiem zorganizować całkiem dobry podarunek. Trzeba tylko dobrze się do tego zabrać. Na początek przyda się dobry pomysł. Inspiracji można szukać w sklepach, błądząc pomiędzy półkami, ale życia nie wystarczy, by je wszystkie zwiedzić. Lepiej więc zajrzeć do internetu, gdzie wszystko, co potrzebne, znajduje się wprost na wyciągnięcie ręki. I pomysłów na rocznicowe prezenty również to dotyczy.

Zerknijmy zatem na przykładowe propozycje.

Jaki prezent na rocznicę ślubu kupić?

Podwójna skrzynka na wino z dedykacją PAN&PANI to wspaniały prezent rocznicowy dla rodziców, dziadków albo świętujących znajomych. Wygląda niezwykle elegancko – a wszystko to za sprawą osobistego grawera na wierzchu. Jeśli upominek ma być naprawdę dobry, warto zadbać o to, by skrzynka przy wręczaniu nie była pusta. Butelka – a najlepiej dwie – ulubionego napoju wzniosą prezent na jeszcze wyższy poziom.

Rocznica ślubu lepiej niż jakiekolwiek inne święto sprzyja wręczaniu tzw. podarunków dla dwojga. To prezenty dla pary i… do pary. Leżaki RAZEM WYMIATAMY to połączenie praktycznego gadżetu z nutą humoru oraz – a dlaczego by nie? – sympatycznego romantyzmu. W coraz bardziej zabieganym, zwariowanym świecie każda chwila przeznaczona na odpoczynek jest na wagę złota. Leżaki ze spersonalizowanymi oparciami skutecznie zachęcą więc, by zatrzymać się choć na moment, usiąść albo się położyć i… poświęcić godzinkę lub dwie na słodkie nicnierobienie. Należy się!

leżaki

Prezenty praktyczne i przyszłościowe jednocześnie? Da się zrobić, czego najlepszym przykładem jest skarbonka dla pary NA WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ. Świetnie sprawdzi się jako upominek na pierwszą rocznicę. Zamknięta w drewnianej obudowie skarbonka pomieści mniejsze i większe oszczędności, a na umieszczonym w tle zdjęciu może znaleźć się cel albo… sami oszczędzający. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy wyłącznie od wyobraźni.

Każda z powyższych propozycji znakomicie odnajdzie się w roli rocznicowego podarunku, ale na nich nie koniec. Skoro okazja wyjątkowa, to i możliwości także!

TOP 7 najlepszych prezentów na rocznicę

1. Fotoobraz na płótnie

2. Personalizowany album na zdjęcia

3. Kosz piknikowy z wyposażeniem

4. Wielka kartka rocznicowa XXL

5. Komplet poduszek z personalizacją

6. Czekoladki w personalizowanym opakowaniu

7. Stolik śniadaniowy do jedzenia w łóżku

Każda z powyższych rzeczy idealnie nadaje się na upominek. Można podarować ją zarówno swojej drugiej połowie, jak i znajomej parze – w zależności od tego, komu akurat zbliża się rocznica. A czy jest coś, co łączy wszystkie powższe podarunki – a także inne pomysły na rocznicowy prezent? I owszem.

Najlepsze prezenty, niezależnie nawet od okazji, przy jakiej są wręczane, to prezenty personalizowane. Takie, które nie są zwyczajne, ponieważ można ozdobić je samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach także i zdjęciami. Dzięki temu każdy przedmiot, choćby w swoich założeniach najbardziej zwyczajny, staje się absolutnie niezwykły – i na pewno szczególnie mocno ucieszy obdarowane osoby.

Personalizacja to również okazja do tego, by swój podarunek zadedykować. W kilku słowach można odnieść się albo do obdarowywanych osób albo też do okazji, którą wręczony prezent ma za zadanie upamiętniać. Niezależnie od wybranej opcji, wystarczy tylko chwila czasu, odrobina chęci i dobry pomysł, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Warto spróbować!

Jeśli więc spodobała ci się idea personalizowanych upominków, zajrzyj już dzisiaj na Crazyshop.pl. Czekają tam na ciebie najlepsze pomysły na prezent na rocznicę ślubu, wśród których z pewnością znajdziesz ten doskonały!