Jest to bardzo niebezpieczna praca, dlatego firma zatrudnia najlepszych, wykwalifikowanych fachowców oraz techników dostępu linowego, którzy biorą udział w rozmaitych szkoleniach. Do jej usługobiorców należą zarówno klienci indywidualni, firmy i inne instytucje.

Różnorodna oferta

Rosnąca konkurencja, a także wzrost oczekiwań klientów powoduje, że oferta  Rope Expert jest niezwykle różnorodna. Prace wysokościowe, które wykonują alpiniści przemysłowi firmy to: 

  • mycie i malowanie elewacji
  • alpinistyczne mycie okien
  • wycinka drzew
  • montaż reklam
  • odśnieżanie dachów wysokich budynków

Firma wykonuje usługi wysokościowe głównie na terenie Warszawy i jej okolic. Najwięcej zleceń od kontrahentów dotyczy usług związanych z myciem, malowaniem i naprawą elewacji. Jest to praca, która musi być wykonywana z bardzo dużą częstotliwością. Elewacje bloków łatwo ulegają zniszczeniu. Warunki atmosferyczne, wilgoć i zdarzenia losowe to główne czynniki powstawania uszkodzeń. Do zadań Rope Expert związanych z remontami należy:

  • wymiana termoizolacji
  • uszczelnianie okien
  • remont różnego rodzaju tynków
  • usuwanie pleśni i glonów

Profesjonalizm to podstawa

Wykonanie tych prac nie byłoby możliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Zarząd firmy przykłada dużą uwagę do zakupu najlepszych farb oraz zapraw przygotowanych przez uznanych producentów. Przed każdym remontem ma miejsce również ocena rodzaju prac, zapewnia to rzeczowe i profesjonalne podejście. Ważnym aspektem działalności jest również zatrudnianie najlepszych specjalistów z dziedziny szeroko pojętego dostępu linowego. Nabór prowadzony przez zarząd firmy jest niezwykle selektywny, właśnie dlatego klienci są zawsze zadowoleni z wykonanych usług wysokościowych. 

Działalność Rope Expert nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do remontów elewacji. Coraz więcej klientów jest zainteresowanych wycinką drzew. Często drzewa znajdują się w niebezpiecznych miejscach, na przykład blisko budynków lub linii energetycznych. Stanowi to istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Niezbędne w tej pracy jest przestrzeganie norm BHP. Dzięki ciągłemu doskonaleniu się pracownicy firmy wiedzą jak postępować w tak ekstremalnych warunkach. Dzięki zaawansowanym technikom dostępu linowego praca przebiega szybko i bezpiecznie. Po wycięciu drzew pracownicy zajmują się ich wywozem. 

Zdobyte zaufanie

Lata budowania marki zaowocowały licznymi sukcesami i udanymi realizacjami. Dzięki temu Rope Expert wzbudziło zaufanie tak znanych firm i organizacji, jak Centralny Ośrodek Sportu Torwar, który od lat dba o zapewnienie sportowych i kulturalnych emocji tysiącom Polaków. Dla klientów zainteresowanych usługami wysokościowymi pracownicy pozostają stale do dyspozycji. Adres e-mail oraz numer telefonu można znaleźć na ropeexpert.pl. Merytoryczność odpowiedzi gwarantowana.