Polskie i zagraniczne plaże będzie można podbijać w strojach dobranych w salonie Carry, oferującym klientom 70-procentowe rabaty. Na wakacyjne, tańsze o 50% zakupy mogą liczyć klienci odwiedzający salony: H&M, Mohito, Promod, Reserved, Cubus, Vero Moda, C&A, Camaieu, Yop Secret, Cropp Town, Diverse, Takko, Gatta, Etam, Big Star czy Lee Wrangler. Nie zawiedzie też sklep House, który zaproponuje 55-procentowe zniżki.

Tańsze będą również zakupy dla najmłodszych. Z myślą o nich salon 5-10-15 przygotował obniżki do 60%, a Smyk oferuje promocje, dzięki którym rodzice zaoszczędzą aż 50%. W poszukiwaniu letnich kreacji będzie można też udać się do sklepów Bershka i Monnari, oferujących obniżki sięgające 40%. 30% zaoszczędzą z kolei fani marek Benetton, Ecco, Esotiq, New Yorker i Puma. Jeżeli lato ma upływać pod znakiem biznesowych spotkań, warto zajrzeć do sklepu Olimpia, oferującego zakupy tańsze nawet o 80%, Pawo w którym zaoszczędzimy nawet 60% lub Lavard, w którym możemy liczyć na upust sięgający 30%. W galanterię skórzaną tańszą o 50% zaopatrzymy się w salonach Wittchen oraz Ochnik.

Ciekawa lektura to nieodłączny element plażowego krajobrazu. W wyborze tej odpowiedniej pomoże salon Empik, oferujący rabaty sięgające 50% i Świat Książki, dzięki któremu za zakupy zapłacimy 25% mniej. Promocje przygotowały również salony Adidas i Ewita, proponujące swoim klientom 20-procentowe rabaty. Wyprzedażowe oferty obejmą również drogerie Rossmann i Super-Pharm, w których uzupełnimy wakacyjną kosmetyczkę oraz sklepy Witek’s, Home&You, Eurofirany, Kakadu, Sony Centre i Paris Optique.