W dobie katastrofalnych zmian klimatu i rosnącej świadomości społecznej dotyczącej ochrony środowiska - a co za tym idzie i samych siebie, przydomowe oczyszczalnie wydają się jedynym możliwym, długofalowym rozwiązaniem dla niewielkich gospodarstw i nie tylko. Jako firma Ekodren mamy wielopokoleniowe doświadczenie, a rozwiązania testujemy na sobie, rodzinach i przyjaciołach. Ponadto jako jedyni w kraju współpracujemy z placówką naukową -  Instytutem Technologiczno-Przyrodniczym w Tyliczu. Doświadczenie, teoria i praktyka wsparte badaniami sprawiają, że oferowane Państwu produkty spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa. 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - na miarę potrzeb

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy oczyszczalnie dopasowane do potrzeba każdej rodziny. Od tych małych, 1 - 2-osobowych, aż po duże. Rozwiązania przewidziane do 10 osób mogą zaspokoić potrzeby także mieszkańców tzw. bliźniaków,  gospodarstw agroturystycznych, czy niewielkich budynków wielorodzinnych.  W zależności od potrzeb i oczekiwań oferujemy różne rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków. W ofercie mamy, między innymi:

  • Oczyszczalnie biologiczne

  •  Oczyszczalnie tunelowe

  •  Oczyszczalnie drenażowe

- a także wszystkie akcesoria niezbędne do montażu i serwisowania  zakupionych u nas urządzeń. Poza sprzedażą zajmujemy się również fachowym doradztwem, podchodząc z życzliwością do  oczekiwań i potrzeb osób, które obdarzyły nas zaufaniem. Prowadzimy także serwis przydomowych oczyszczalni ścieków, oraz ich montaż, działając na terenie całego kraju. 

Jak przebiega montaż przydomowej oczyszczalni ścieków

Kiedy decyzja zapadła i Inwestor postanowi powierzyć montaż oczyszczalni naszej firmie, prace rozpoczynamy od wizji lokalnej. Na tym etapie należy wypracować wspólną wizję łączącą oczekiwania Klienta z możliwościami ułożenia terenu. Tu służymy poradą tak, żeby przyszła instalacja przez wiele lat działała bezproblemowo i niezauważalnie, poza okresową, konieczną konserwacją. Kiedy lokalizacja przydomowej oczyszczalni ścieków zostanie już wybrana, czas wykonać wykop pod nią, a następnie zainstalować cały system, wraz z urządzeniami odpływowymi. Nadzorujemy przebieg całego procesu, a po jego zakończeniu szkolimy Użytkowników tak, żeby korzystanie z przydomowej oczyszczalni przebiegało bezproblemowo. w ciągu najdalej kilku dni od zakończenia montażu przekazujemy Inwestorom szczegółową dokumentację przebiegu wykonanych prac.

Zobacz również Zbiorniki na deszczówkę

Nie tylko oczyszczalnie

Dobro środowiska leży nam na sercu, zatem oferta firmy Ekodren zapewnia kompleksową dbałość nie tylko o czystość wody i jej powrót do naturalnego obiegu, ale także o małą retencję przydomową.  Magazynowanie wody deszczowej pozwala na znaczne oszczędności przy podlewaniu, czy innych czynnościach porządkowych, czy pielęgnacyjnych wykonywanych w pobliżu domu i w ogrodzie. Dbamy także o komfort korzystania z ekologicznych urządzeń oferowanych przez naszą firmę, prowadzimy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i fachowe doradztwo. Jeżeli  planują Państwo budowę domu lub zamianę tradycyjnego szamba na rozwiązanie bardziej oszczędne, zapraszamy do kontaktu. Każdy z naszych Klientów jest traktowany tak, jak sami życzymy sobie być traktowani. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie przyszłościowe.