Bezpłatne USG i USG 4D, konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy – to aktywności, które czekają na wszystkie mamy, które 8 i 9 kwietnia odwiedzą Port Łódź w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017”.

Mamy w ciąży będą mogły wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu i pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Niezwykłym przeżyciem będzie możliwość wykonania USG 4D.

W Porcie Łódź na potrzeby badań powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Rodzice będą mogli liczyć na konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Uczestnicy poznają praktyczne porady, jak wrócić do formy po porodzie, a także dowiedzą się, jak w przypadku zagrożenia życia udzielić maluchowi pierwszej pomocy.

Aktywne mamy będą mogły wziąć udział w konkursach.

Łódzka edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2017” odbędzie się w sobotę i niedzielę, 8/9 kwietnia w Porcie Łódź w godzinach 11.00-16.00.

Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej: www.szczesliwemacierzynstwo.pl