I to jakimi. Zaczynają od razu od 20 procent, ale pojedyncze sztuki z letnich kolekcji kupimy nawet z 70-procentowym rabatem.

Butik Amanda przy ul. Zamkowej 18 to jedyne miejsce w Pabianicach, gdzie kupimy ubrania takich znanych marek, jak: Desigual, Sandwich, Marc Aurel i Deha. Styliści, którzy współpracują z Butikiem, wybierają najciekawsze propozycje z kolekcji znanych i cenionych marek europejskich.
 
Na wieszakach dominują lny, bawełna i jedwab. To co latem nosimy najchętniej. Spodnie ze ściągaczami, koszulki z zaskakującymi aplikacjami, sukienki w marynarskie pasy – pozwolą stworzyć bazę letniej szafy. Sprane szarości, beże i biel łączymy z granatem, koralem i żółcią. Lato na wieszakach Butiku Amanda jest lekkie, zwiewne, luzackie.
 
- Kontaktujemy ubrania, które polubią nasze klientki. Znamy ich gusta, sylwetki. Wiemy, w czym będą świetnie wyglądać i czuć się komfortowo – mówi Janina Król, właścicielka Butiku Amanda.
Wyprzedaż na koniec czerwca to szansa, żeby uzupełnić letnią garderobę i wakacyjną walizkę. Wakacje przed nami, a ceny już topnieją! Nie warto czekać, ponieważ teraz jest szansa na upolowanie odpowiedniego rozmiaru.