Stanowi niepowtarzalną okazję do nawiązania wielu ciekawych znajomości, a nawet poznania swojej drugiej połówki. Są to cyklicznie organizowane wydarzenia w największych miastach Polski, głównie:

  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Katowice
  • Poznań
  • Wrocław

Na spotkania tłumnie przybywają osoby w każdym wieku, a łączy ich jedno pragnienie prawdziwej miłości. Podczas tego rodzaju randki wszyscy uczestnicy mają okazję:

  • odbyć ze sobą kilkuminutowe rozmowy
  • poznać najważniejsze informacje o sobie
  • a także życiowe pasje i plany na przyszłość

Dzięki tej inicjatywie speed dating połączył ze sobą już imponującą liczbę par, które tworzą obecnie wyjątkowo szczęśliwe i udane związki. Jednym z organizatorów szybkich randek jest portal randkowy https://miastorandek.pl/ . To niekwestionowany lider i zawodowiec w swojej dziedzinie, który zaaranżował już dziesiątki magicznych spotkań. To dzięki niemu zawiązało się wiele wspaniałych znajomości, a przede wszystkim spełnionych par. 

Jesteś mieszkańcem Pabianic? Jeżeli tak, to już teraz zapisz się na speed dating online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które wciąż poszukują swojej bratniej duszy, a także idąc z duchem czasu, strona MiastoRandek uruchomiła właśnie dla mieszkańców Pabianic zapisy na speed dating online. Ta niezwykle wygodna forma szybkich randek, dzięki którym jej uczestnicy będą mogli poznać wiele ciekawych osób bez wychodzenia z domu. Jej formuła wygląda zupełnie identycznie, jak w przypadku tradycyjnego speed datingu, z tą różnicą, że odbywa się online. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy poszukiwacze wyjątkowego, płomiennego i prawdziwego uczucia. To doskonały sposób na ostateczne zerwanie z poczuciem osamotnienia. Poza tym stanowi świetną rozrywkę. 

Gdzie się zapisać?

Zapisy na szybkie randki dla mieszkańców Pabianic i okolic Łodzi już ruszyły na https://miastorandek.pl/speed-dating-lodz/ , potrwają do końca listopada 2020. Warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji do nawiązania interesujących relacji. Być może wśród uczestników znajdzie się osoba, z którą spędzisz resztę życia. Czasami warto otworzyć się na miłość i daj sobie szansę na szczęście.

Nie wiesz jak zacząć? Poznaj 3 pomysły na skuteczną randkę online

Wirtualne randkowanie może być równie intrygujące, jak spotkania na żywo. Nawiązując nowe, ciekawe znajomości przez Internet warto jednak pamiętać, że tutaj również liczy się zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. 

Zadbaj o niebanalny początek flirtu

Treść wiadomości nie może być banalna. Proste formuły powtarzają się niemal za każdym razem, skutecznie odstraszając potencjalną kandydatkę na dziewczynę. Warto więc rozpocząć konwersację za pomocą ciekawego, oryginalnego tematu. Skutecznym sposobem jest podkreślenie tej cechy w kobiecie, która szczególnie Cię ujęła. Może to być piękny uśmiech czy zniewalające spojrzenie. 

Zadawaj pytania!

Równie dobrym pomysłem będzie zadanie otwartego pytania na temat jej pasji, zainteresowań, zawodu czy planów na przyszłość. Każdy przecież lubi opowiadać o sobie i swoim stylu życia. Uważaj jednak, aby nie zalewać swojej rozmówczyni ciągłymi, nachalnymi i zbyt intymnymi pytaniami. Nie tędy droga. 

Postaw na szczerość i prawdę.

Konwersacja musi przebiegać w swobodnej atmosferze i wzajemnym szacunku. W taki sposób rozwijają się interesujące, wręcz fascynujące znajomości. Wielogodzinne rozmowy prowadzą najczęściej do randki w realu. Najważniejsza jest całkowita szczerość. Nie koloryzuj rzeczywistości, nie staraj się zaimponować na siłę, a już na pewno nie opowiadaj historii, które nigdy w Twoim życiu się nie wydarzyły. Kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw, przekreślając szansę na prawdziwe uczucie. 

Miłość jest w zasięgu Twojej ręki. Odważ się po nią sięgnąć.