Electric Punch to nowoczesne studio elektrostymulacji mięśniowej, czyli innowacyjnej metody ćwiczeń, która wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych na potrzeby sportu, fitnessu oraz rekreacji ruchowej – wyjaśnia trener Adam ze studia, które pojawiło się przy Armii Krajowej 25. – Pozwala na rekordowo szybką redukcję tkanki tłuszczowej, a także budowanie kondycji i siły. Efekty widoczne będą już po 8 sesjach treningowych!

Głównym celem treningu EMS w walce z nadwagą i otyłością jest oczywiście pozbycie się tkanki tłuszczowej lub/i przebudowanie jej w mięśnie. Dlatego mamy tutaj dwa sposoby ćwiczeń:

   – ukierunkowany na spalanie tłuszczu – trening EMS kardio,

   – skupiony na budowie mięśni – trening EMS kształtowanie sylwetki.

W ten sposób wyłaniają się dwie ścieżki treningu EMS: odchudzający, skupiony na utracie tkanki tłuszczowej, gdzie spalamy od 600 do 1.200 kalorii oraz budujący czystą masę mięśniową. Tkankę tłuszczową spalamy w obu przypadkach, a nasz obwód w pasie staje się coraz mniejszy. Najprościej rzecz ujmując, redukujemy tłuszcz jednocześnie budując mięśnie. Co bardzo ważne, wszystko to dzieje się praktycznie bez ciężarów, więc nie ma obawy o kontuzje stawów i więzadeł. Jest to nadzieja dla osób, które z racji schorzeń lub nadwagi nie mogły dotąd uczestniczyć w żadnej aktywności fizycznej. No i dostajemy energetycznego kopa w postaci porządnej dawki endorfin!

Korzyści treningu EMS

– oszczędność czasu – trening w 25 minut,

– szybka poprawa sylwetki,

– redukcja cellulitu,

– spalanie tkanki tłuszczowej,

– budowa tkanki mięśniowej,

– brak ryzyka kontuzji, obciążania stawów,

– lepsze samopoczucie.

 

–  Zapraszamy do naszego studia w Pabianicach przy ulicy Armii Krajowej 25 – dodaje pan Adam.

Kontakt ze studiem: 504 164 873, 665 858 085. FB/Instagram: @electricpunchems.

 

KONKURS

Dla Czytelników portalu Życie Pabianic mamy 6 pojedynczych wejściówek na trening EMS. Zdobędą je te osoby, które w kilku zdaniach przekonają nas, że to im najbardziej potrzebny jest taki trening. 

Odpowiedzi prosimy przesyłać do poniedziałku, 28 października do godz. 12.00 na e-maila: konkurs@zyciepabianic.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Ze względu na ochronę danych osobowych, zywcięzców o wygranej poinformowaliśmy mailowo. 

Powodzenia!