Sex Shop przy ul. Zielonej 12 w Pabianicach to najdłużej działający sklep tej branży w Polsce.

- Od 22 listopada ruszamy z rabatami. Wszystko w sklepie będzie można kupić 10 procent taniej, a zmysłową bieliznę Obsessive nawet 25 procent taniej – mówi właściciel sklepu przy ul. Zielonej. - Więcej o promocjach można dowiedzieć się z naszego Facebooka.

Przez 25 lat wiele się w Sex Shopie zmieniło. Pabianiczanie chętniej kupują erotyczne zabawki, wibratory, afrodyzjaki. Zwłaszcza kobiety są lepiej wyedukowane, otwarte na nowości.

- Diametralnie zmieniła się jakość gadżetów. Są bezpieczne dla zdrowia, z przebadanych materiałów, miłych w dotyku. Coraz częściej klienci sięgają po dizajnerskie masażery – mówi właściciel. - Ale fani bardziej realistycznych kształtów też znajdą coś dla siebie.

Zabawki są naszpikowane elektroniką, wszystkie z portem USB. Wszystko to gwarantuje jeszcze bardziej zmysłowe doznania i komfort użytkowania.

W erotyce też panują mody. Teraz odchodzi się od „różowej landrynki”. Zabawki są coraz bardziej wyrafinowane, tak jak cieszące się powodzeniem zestawy do krępowania czy maseczki na oczy i twarz dla pań i panów. To zasługa Greya. Kto czytał, chce wypróbować.

- Cieszę się, że przychodzą pary i razem wybierają gadżety. Dyskutują o tym, co im się bardziej podoba, czasem mówią czego oczekują i chętnie im doradzam - dodaje właściciel.

Wystrój sklepu powstał na wzór francuskich sex shopów, w których wszystkie produkty są wyeksponowane na wieszakach i prezenterach. Gdy chcemy ich dotknąć, wystarczy powiedzieć sprzedawcy.

 

Konkurs

Świętuj razem z Sex Shopem

Do wygrania elegancka torba z naturalnej, włoskiej skóry. Modny fason, który pomieści wiele gadżetów:) w eleganckim i modnym kolorze oraz smartfon Huawei Ascend y530.

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy wymyślić hasło reklamujące sklep i nawiązujące do jubileuszu i przynieść swoją propozycję do redakcji Życia Pabianic przy Starym Rynku 7 lub przesłać na mail konkurs@zyciepabianic.pl. Autorzy najciekawszych haseł zostaną nagrodzeni. Hasła można przynosić do redakcji lub przesyłać na mail do końca listopada 2015 roku. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie lub SMS-em.