Jeśli jesteś zaproszona na przynajmniej jedną uroczystość ślubną i nie masz w co się ubrać, zobacz nasze wskazówki i propozycje. Być może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Zaczynamy!

Asymetryczna sukienka w pastelowym odcieniu - must have sezonu

Asymetria święciła triumfy w ubiegłym sezonie. Jest modna i obecna w kolekcjach marek odzieżowych także w tym roku. Na uroczyste okazje sprawdzi się asymetryczna sukienka na wesele, zakładana na jedno ramię. Celowa dysproporcja może też przejawiać się nierównością długości kreacji, która z przodu jest krótsza, z tyłu zaś dłuższa. To zdecydowanie elegancka i warta rozważenia propozycja. Jeśli chodzi zaś o pastelową kolorystykę, to w tym sezonie prym będą wiodły kreacje w odcieniu ultra fioletu i mięty. Warto o tym pamiętać, poszukując sukienki na wesele.

Elegancki garnitur - niebanalna kreacja dla odważnych kobiet

Większe domy mody, ale i znane na polskim rynku sieciówki kuszą swoje klientki zgrabnymi garniturami. Dwuczęściowy komplet składający się z dobrze skrojonej i dopasowanej w talii marynarki oraz spodni z kantem prezentuje się wyjątkowo świeżo i wyrafinowanie. Pasuje zarówno do fryzur z krótkich, jak i długich włosów. Wybierając się na ślub i wesele, można postawić na garnitur w stonowanym kolorze, na przykład w odcieniu marynarskiego granatu czy dojrzałej zieleni, modnej w tym sezonie, albo też na bardziej intensywne barwy, między innymi karminową czerwień. Równie wdzięcznie prezentują się również pastele - mięta, jasny fiolet czy żółty.