Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Pomagamy osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej - mówi dietetyczka Anna Chojnacka.

Jak wygląda odchudzanie pod okiem dietetyka?

- Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowany do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi pani Anna. - Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jojo.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse, można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację dzwoniąc pod nr tel. 42 214 83 17. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się przy ul. Zamkowej 57.