Tym samym w takiej sytuacji możemy tylko i wyłącznie spowodować całkowite zniszczenie danego mebla. Dlatego też jeśli mowa jest o usuwaniu plam z mebli, z narożników i kanap, to warto w tym względzie powierzyć działania profesjonalnej firmie. Mówiąc o takim podmiocie, będziemy wskazywać na wrocławską firmę Nasze Pranie funkcjonującą na rynku już od ponad dziesięciu lat. Bardzo duże doświadczenie przekłada się na skuteczność prowadzonych prac, a tym samym na finalne zadowolenie klientów. 

Zakres oferty

Oferta firmy Nasze Pranie jest bardzo rozległa i obejmuje kilka różnych składników. Należy do nich na pewno zaliczyć:

- pranie mebli,

- pranie narożników,

- pranie dywanów, wykładzin,

- czyszczenie tapicerki samochodowej,

Warto podkreślić, iż przyjmowane są zlecenia czyszczenia mebli wykonanych z różnego rodzaju materiałów jak również mowa jest o różnorodności usuwanych plam i zabrudzeń. Skoro mowa jest o praniu i czyszczeniu narożników, kanap, łóżek, to nie mogło także zabraknąć takiego elementu, jakim jest czyszczenie materacy. Na tych ostatnich również mogą bowiem powstawać różne plamy trudne do usunięcia.

Stosowane technologie i środki

W prowadzonych pracach stosowanych jest kilka różnych metod. Decyzja o zastosowaniu konkretnej jest podejmowana dopiero po przyjeździe do klienta oraz po wnikliwej ocenie sytuacji. Warto podkreślić, że w prowadzonych pracach wykorzystywane są bardzo wysokiej jakości środki chemiczne marek Kercher, Tenzi czy też K2. Zapewniają one nie tylko skuteczność usuwania plam, ale ponadto są to środki posiadające stosowne atesty bezpieczeństwa. To bardzo ważny aspekt, który doceniany jest przez klentów. Dojazd do klienta jest oczywiście bezpłatny, a dodatkowo również firma świadczy swoje usługi przez całą dobę. Jeśli więc ktoś potrzebuje bardzo szybkiej interwencji, to firma Nasze Pranie jest w stanie odpowiedzieć na jego zapotrzebowanie. Mówiąc natomiast o stosowanych metodach usuwania plam, należy wskazać na podstawowe trzy rodzaje. Chodzi mianowicie o:

- kapsułkowanie,

- czyszczenie ekstrakcyjne,

- szamponowanie.

 

W swoich działaniach firma Nasze Pranie bazuje na najnowocześniejszych urządzeniach marki Santoema, co z kolei jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Poza tym również jeśli istnieje taka konieczność, stosowane jest czyszczenie parowe. W tym zdecydowanie pomaga parownica SG 4/4 marki Karcher. Poza tym również nie można nie wskazać na taki aspekt, jakim jest bardzo doświadczony zespół pracowników, którzy nie tylko posiadają wiedzę na temat plam i metod ich usuwania, ale ponadto również są zaangażowani w swoje obowiązki wykonując je rzetelnie i z pełną kulturą obsługi klienta. Firma świadczy bardzo różnorodne usługi, wśród których bardzo dużym powodzeniem cieszy się zarówno pranie dywanów, tapicerki samochodowej jak i pranie materacy. Wrocław jest siedzibą firmy, ale nie oznacza to wcale, że firma kieruje swoją propozycję tylko i wyłącznie do mieszkańców miasta. Pranie tapicerki, pranie wykładzin, pranie łóżek wrocławskim okolicom również może okazać się przydatne i tym samym oferta jest kierowana także i tam. Należy także dodać,  że oferta jest nie tylko korzystna pod względem skuteczności prowadzonych działań, ale równocześnie też należy tutaj podkreślić bardzo atrakcyjne ceny, jakie w tym miejscu obowiązują.