Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Skutecznym rozwiązaniem są mobilne aplikacje do śledzenia GPS. Do ich podłączenia potrzebujemy jedynie specjalnego i malutkiego urządzenia, które można zakupić na stronie www.gpswox.com/en/supported-gps-trackers/queclink.

„Cześć, czy ktoś z was mógłby mi polecić wypróbowane urządzenie do śledzenia partnerki? Po jej sprawdzeniu chcę też, by takie urządzenie przydało mi się do kontrolowania dziecka, bo obawiam się, że często chodzi na wagary. Co do żony, to cóż, nie będę się rozpisywać – potrzebuję takiego urządzenia, bo 3 lata to wystarczająco długo, by przestać się zastanawiać, czy kogoś ma” – próśb tego typu na rozmaitych forach w internecie jest mnóstwo. Współczesne czasy nie sprzyjają bliskości. Nasi partnerzy często wyjeżdżają w delegacje, czy przesiadują całymi wieczorami w pracy. Zapracowani i nieobecni w domu, coraz rzadziej wiemy też, co dzieje się z naszymi dziećmi.

Śledzisz? Rób to dobrze

Kupując w sklepie gpswox, nie tylko otrzymujemy wysokiej jakości produkt, ale również natychmiastową pomoc od wykwalifikowanego zespołu pracowników. Pomogą namzainstalować oprogramowanie śledzące i wykorzystać do tego odpowiednie aplikacje, ale też skonfigurować oprogramowanie i przenieść obiekty śledzenia.

Po pobraniu apki do śledzenia GPS, telefon (iPhone, Android, Windows) śledzimy w czasie rzeczywistym. Możemy też wybrać aplikację klienta mobilnego i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania na smartfonie.

„Proszę jechać za tym samochodem”

Instalując oprogramowanie do śledzenia, takie hasła nie będą nam już potrzebne. Śledzić możemy nie tylko ludzi, ale i pojazdy. A wszystko to w czasie rzeczywistym, wybierając jedną z map: Google, Satellite czy OSM. Możemy też sprawdzić dodatkowe informacje o śledzonych obiektach, w tym ich prędkość, dokładny adres gdzie się znajdują, zużycie paliwa, czy zobaczyć historię podróży.

O śledzonym obiekcie wiemy wszystko: gdzie obecnie jest, z jaką prędkością się porusza i gdzie się zatrzymuje.Powiadomienia o tym dostajemy na urządzenia iPhone, Android czy Windows lub za pośrednictwem poczty e-mail, aplikacji mobilnej czy SMS-a.

Funkcja geofence umożliwia nam ustawienie granic geograficznych wokół obszarów, które mają dla nas szczególne znaczenie.

Gpswox w pigułce

Gpswox to wysokiej jakości oprogramowanie do śledzenia i zarządzania, opracowane przez zespół inżynierów oprogramowania i sprzętu w 2014 r. Oprogramowanie do śledzenia GPS jest przeznaczone do śledzenia: pojazdów, ciężarówek, ładunków, rowerów, łodzi i ludzi. Służy osobom prywatnym i firmom na całym świecie.

Główna siedziba firmy mieści się w Londynie, a jej oddziały w USA i UE. Gpswox oferuje wysokiej jakości serwer GPS i pozwala zoptymalizować każdą firmę: zaoszczędzić na kosztach i chronić rzeczy osobiste, wysyłając powiadomienia w czasie rzeczywistym, raporty w telefonie komórkowym on-line.