Do ich grona należy platforma SmartRecruiters, której działanie korzystne jest zarówno dla osób aplikujących, jak i rekrutujących. Na czym ona polega?

W związku z tym, że na rynku pracy dochodzi do regularnych zmian, kluczowe jest dostosowywanie się do nich. Dzięki temu kandydaci w znacznie prostszy sposób mogą zostać przeprowadzeni przez proces rekrutacyjny, co zwiększa szansę na znalezienie utalentowanych pracowników i bezpośrednio przełożyć na skuteczność działania przedsiębiorstwa. Wykorzystywana przez duńską markę akcesoriów domowych platforma cechuje się łatwością użytkowania i stałą komunikacją na linii kandydat-rekruter.

SmartRectuiters

Często bowiem dochodzi do sytuacji, kiedy z różnych względów pierwszy z nich nie jest w stanie osobiście stawić się na rozmowie rekrutacyjnej. W związku z tym za pomocą SmartRectuiters istnieje możliwość przeprowadzenia jej w formie wideo. Wówczas, niezależnie od miejsca i warunków (platformę można zainstalować nie tylko na komputerach, ale i urządzeniach mobilnych) wystarczy, że taka osoba odpowie na trzy pytania na temat interesującego ją stanowiska. W znacznym stopniu przyspiesza to też sam proces rekrutacyjny, ponieważ aplikacja integruje się z dołączonym przez kandydata CV i mediami społecznościowymi. Jeśli będziesz chciał więcej dowiedzieć się o samej marce JYSK, żaden problem – połączono bowiem platformę ze stroną kariera.jysk.pl, na której znajdują się wszelkie niezbędne informacje o samej firmie i panującej tam kulturze pracy.

Warto też wspomnieć o tym, że niezależnie od etapu ubiegania się o pracę w JYSK, można wypełnić ankietę w celu opisania tego, czy proces spełnia nasze oczekiwania. Liczy się każdy pozytywny i negatywny odzew, ponieważ umożliwiają one regularne wprowadzanie potrzebnych udogodnień. Te w przyszłości jeszcze bardziej uatrakcyjnią możliwość zawodowego związania się z JYSK.

Podsumowanie

Jak widać, duńskiej sieci zależy na pozyskiwaniu właściwych ludzi na odpowiednie stanowiska. Wykorzystywanie platformy SmartRecruiters jak najbardziej pozwala spełnić tę koncepcję, a modernizowanie opisanej technologii może przynieść wyłącznie wymierne korzyści po stronie kandydatów i osób zajmujących się rekrutacją.