Natomiast od kolejnego poniedziałku, 14 maja w centrum na najmłodszych czekają interaktywne gry zapewniające mnóstwo pozytywnej energii.

Śniadanie – najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego? Tego dzieci dowiedzą się w sali zabaw „Junior”, gdzie profesjonalne animatorki przygotowały zabawy połączone z edukacją najmłodszych, dotyczącą zdrowego odżywiania. Maluchy dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest zjedzenie śniadania przed wyjściem z domu oraz dlaczego warto jeść także drugie śniadanie w przedszkolu czy szkole. Poprzez zabawę animatorki opowiedzą również o tym, co mali mistrzowie powinni jeść rano na śniadanie, by mieć mnóstwo energii na cały dzień. Na zajęciach plastycznych dzieci będą mogły ponadto ozdobić torebkę na drugie śniadanie.

Po weekendzie, od 14 maja na najmłodszych czekają w Porcie Łódź interaktywne potyczki. W sali zabaw „Junior” pojawi się nowa gra – niespodzianka.

Sala zabaw przeznaczona jest dla najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–20.00, natomiast w soboty od 10.00 do 20.00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.