W weekend 12 i 13 lipca dzieci, które zawitają do Portu Łódź, będą zdobywać wiedzę o ekologii. Posłużą im do tego zużyte plastikowe butelki, które dzięki małym dłoniom zamienią się w zabawki, ozdoby, a nawet materiały biurowe. Najmłodsi poznają zasady prawidłowego segregowania odpadów, a dzięki konkursowi „Kocham przyrodę” stworzą rysunki przedstawiające ich ulubione miejsca zabawy na świeżym powietrzu.

Trzeci weekend lipca to prawdziwa frajda dla najmłodszych miłośników zwierząt. Podczas warsztatów plastycznych przewidzianych na te dni dzieci będą wyklejać, wycinać, malować i rysować najróżniejsze zwierzęta. Nie zabraknie malowania buziek i szalonej zabawy w rytm odgłosów dżungli.

W ostatni weekend lipca dzieciaki polecą z Patio Portu Łódź w kosmos! Będzie to możliwe dzięki własnoręcznie wykonanym i udekorowanym makietom międzyplanetarnych rakiet oraz gimnastyce prawdziwego kosmonauty w towarzystwie animatorów-kosmitów.


Na zajęcia w Wakacyjnej Akademii Malucha na Patio Port Łódź zaprasza w godz. 11.00-19.00. W każdy weekend na najmłodszych będzie czekać też Kuchnia Malucha, w której dzieci będą poznawać zasady zdrowego odżywiania, właściwości różnych warzyw i owoców, a także będą uczyć się dekorowania potraw.

A dla wszystkich miłośników zakupów w Porcie Łódź także fala promocji. 13 lipca dzień wielkich promocji.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.portlodz.pl