A można by było zrobić to prościej, jeśli tylko wszystko, co leży w kręgu naszych zainteresowań, znajdowało się w jednym miejscu, prawda? I właśnie dlatego powstało Spokeo, które gwarantuje, że znajdziecie to, czego szukacie tylko na jednej witrynie w Internecie.

Nowy projekt Piotra Sochana 

Spokeo to nie jest tak do końca nowy projekt. To po prostu strona Pinbook.pl pod nową nazwą. Działała ona już w Internecie od dłuższego czasu, ale jako, że jedyną pewną w życiu jest zmiana - i tutaj ona nadeszła. Piotr Sochan i jego projekty funkcjonują w Internecie od dłuższego czasu, więc wiadomym jest, że to renomowana marka i porządnie stworzona strona. Obok stron z lokalizacją, sprawdzaniem numerów czy pracą - to jeden z najciekawszych projektów w tym portfolio. Sprawdźcie sami, co ma do zaoferowania Spokeo. 

Filmy i seriale 

Jeśli interesujecie się światem kina i telewizji, to ten dział jest zdecydowanie dla was. Znajdziecie tutaj wielką bazę filmów, seriali i programów. Znajdziecie przystępne opisy, opis obsady i zwiastuny, które przybliżą wam tematykę danej produkcji. Dzięki temu będziecie mogli podjąć decyzję, czy jest to coś dla was, czy raczej nie mieści się to w kręgu waszych zainteresowań. A jeśli nadal nie będziecie wiedzieli, co oglądać, to na pewno pomogą wam w tym liczne rankingi dostępne na stronie. A to nie koniec tego, co na was czeka. Możecie również zapoznać się z filmografiami aktorów i aktorek, poradami gdzie obejrzeć coś online, ale czekają na was również dodatkowe funkcje. Za pomocą strony możecie sprawdzić program TV dla dowolnego kanału, a także repertuar dowolnego kina w Polsce, w dowolnym dniu. Wszystko w jednym serwisie, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. 

Technologia i gry 

Jesteście zapalonymi fanami technologicznych nowinek? Interesują was gry - zarówno te na PC, konsolę i te online? Świetnie trafiliście. W tym dziale znajdziecie nie tylko polecenia gier, aplikacji, urządzeń elektronicznych, ale również kody do gier, opisy stron internetowych, porady jak być bezpiecznym w Internecie i wiele, wiele więcej. W zasadzie dla każdego coś dobrego. 

Plotki 

Lubicie wiedzieć, co w trawie piszczy? Interesujecie się gwiazdami i lubicie wiedzieć kto, z kim, dlaczego? Dział z plotkami jest specjalnie dla was! Znajdziecie tutaj nie tylko pikantne (i mniej pikantne też) plotki o celebrytach - tych mniej i bardziej znanych - ale również dużą ilość życiorysów gwiazd. Nie umknie wam o nich żadna ważniejsza informacja. 

Jeśli lubicie jakiekolwiek informacje z podanych wyżej działów - Spokeo jest właśnie dla was. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!