Ćwiczyliśmy na Lewitynie w lipcu i sierpniu. Bezpłatne zajęcia będą też we wrześniu. 
 
Zumba w sobotę zaczyna się o godz. 10.00. Prowadzą ją instruktorzy Monika Marciniak i Michał Chyliński ze Strefy Ruchu. Sponsorem zajęć jest Seweryna Rąkowska.
 
Też w sobotę o godz. 10.00 na siłowni pod chmurką jak ćwiczyć doradza osobom starszym instruktor Andrzej Sysio. Godzinę później prowadzi zajęcia samoobrony dla pań i panów. 
W sobotę o 15.00 są zajęcia fitness z instruktorami Beauty Center. 
 
W sobotę o godz. 16.00 są zajęcia sport-dance szkoły tańca Lejdis Studio. Rozgrzewkę oraz ćwiczenia poprowadzi instruktorka Magda Zawadzka. Taniec na rurze staje się coraz bardziej popularny. Dziewczyny traktują go jak fitness. 
- To nieprawda, że przed zajęciami trzeba spędzić pół roku na siłowni. Każdy może rozpocząć swoją przygodę z tańcem - mówi Katarzyna Leńska, organizatorka. - Już po miesiącu ćwiczeń widać pierwsze efekty.
 
W niedzielę o godz. 9.00 mamy tai chi. Zajęcia prowadzi Marcin Tomaszewski. Sponsorem tych zajęć jest Krzysztof Rąkowski. 
 
Godzinę później mamy jogę z Alicją Jóźwiak. Gdy pada, zajęcia odbywają się pod tarasem restauracji Turkus – tai chi przy wejściu, a joga od strony murowanych schodów.
 
- Zapoczątkowaliśmy zajęcia w lipcu i cieszy nas, że teraz dołączają kolejne osoby - mówił wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz na konferencji prasowej w ratuszu. - Zapraszamy inne chętne kluby do poprowadzenia bezpłatnych zajęć.