Mała architektura miejska to nie tylko ławki, kosze na śmieci czy donice na kwiaty. To także stojaki rowerowe, które szturmem wkraczają w krajobraz naszych miast i miasteczek. Jazda rowerem stała się już bardzo popularna, trzeba zatem gdzieś te rowery odstawiać. Przyczepianie ich do gzymsów czy balustrad jest niemodne i nieeleganckie.

JAKIE SĄ STOJAKI ROWEROWE FIRMY TIOMAN?

Stojak rowerowy powinien być konstrukcją stabilną i mocną. Przypięty rower do tego rodzaju stojaka nie zagraża nikomu z przechodniów, jak również jest doskonale zabezpieczony. Stojaki rowerowe firmy Tioman wykonane są z bardzo solidnych i trwałych materiałów. Ten ciekawy element małej architektury miejskiej doskonale wkomponowuje się w przestrzeń miejską. Designerskie stojaki rowerowe są także bezpieczne i trwałe.

OFERTA STOJAKÓW

Stojaki rowerowe wykonane są w różnych kształtach i mają różne ciekawe formy. Są kolorowe, połączone ze sobą i nie zajmują zbyt wiele miejsca na chodniku. Odpowiednio przygotowane miejsca parkingowe dla rowerów dają możliwość, jednorazowo, przypięcia kilku rowerów na raz, a przy tym nie zajmują swoją powierzchnią całych chodników i nie przeszkadzają pieszym.

Stojaki rowerowe mogą występować w różnej kolorystyce i mogą posiadać różne kształty. Ważne jest, by były stabilną i mocną konstrukcją, dlatego firma Tioman w swojej ofercie przedstawia stojaki jako pętle, elipsy, kwadraty w kolorach żywych i jaskrawych. Wszystkie stojaki są odporne na złe warunki pogodowe, zabezpieczone przed korozją i przed tym wyblaknięciem ich kolorów.

STOJAK ROWEROWY ZDOBI A NIE SZPECI

Przez to, że stojaki rowerowe są ciekawymi formami, jeżdżąc po mieście spotykamy ładne i kolorowe miejskie ozdoby. Ponadto, stojaki rowerowe firmy Tioman,mają możliwość być stabilnie i mocno przymocowane do podłoża. Dzięki temu żaden wandal nie jest w stanie wyrwać takiego stojaka i zniszczyć, jak również stojak nie może być przewrócony lub wyrwany przez wiatr lub wichurę. Stojaki rowerowe nie powinny też ginąć w małej, miejskiej architekturze, zawsze powinny być zauważone i zaakcentowane na przestrzeni miejskiej.

STOJAK ROWEROWE JAK MAŁA FORMA PRZESTRZENNA

Dobry stojak rowerowy stanowi małą formę przestrzenną zarówno wtedy, kiedy jest pusty jak i wtedy, kiedy jest obwieszony rowerami. Firma Tioman ma w swojej ofercie stojaki na jeden rower, ale także na pięć, dwa lub trzy rowery. Dzięki stojakom wielostanowiskowym nie tylko parking rowerowy zajmuje mało miejsca, ale także przytwierdza się mocno i stabilnie do podłoża, jeden stojak, a nie kilka. Stojaki rowerowe coraz częściej zaznaczają swoją obecność przed urzędami, szkołami, uczelniami, szpitalami czy innego rodzaju obiektami użyteczności publicznej oraz przed barami i pubami.