– Stworzyliśmy strefę, gdzie klientki znajdą kosmetyki naturalne, spełniające najwyższe wymagania nowoczesnego i szczególnie przyjaznego skórze kosmetyku – mówi Lidia Dreczko, współwłaścicielka Helifarm.
AnneMarie Borlind, Aquabio, Heliotrop, Sante to tylko niektóre z oferowanych przez Helifarm marek, które specjalizują się w produkcji kosmetyków w 100% naturalnych. Ich podstawą są tłoczone na zimno oleje roślinne, wody termalne, wyciągi roślinne z ekologicznych upraw należących do producentów kosmetyków. Są wytwarzane w harmonii z naturą, w oparciu o nowoczesne badania, bez użycia silikonów, pochodnych ropy naftowej np. parafiny, parabenów czyli chemicznych konserwantów. Do produkcji kosmetyków nie używa się ekstraktów zwierzęcych pochodzących z martwych zwierząt np. kolagenu i elastyny. By surowce naturalne były skuteczne, poddaje się je procesowi fermentacji.
– Wszystko, co możemy zjeść, służy również naszej skórze – to dewiza założycielki firmy Borlind – mówi pani Lidia. – Kosmetyki dobiera się do określonych potrzeb skóry, a nie tylko wieku. Nasze konsultantki pomogą dobrać odpowiednie preparaty.
Pomysł, aby połączyć kosmetykę z salonem mody renomowanych firm takich jak Aryton, Moda Wrocław, ConceptUK, Ribkoff zrodził się z potrzeby kompleksowej obsługi wymagających klientów tego salonu. Poszukujący klasyki i wysokiej jakości ubrań klienci odnajdą w salonie przy ul. Warszawskiej 44/50 nie tylko modne kreacje, ale również zapoznają się z innowacyjnymi kosmetykami naturalnymi.
Strefa kosmetyków naturalnych w Salonie przy ul. Warszawskiej 44/50 jest czynna od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty 10.00 – 14.00.