Twoja szafa jest pełna ubrań, a ty wciąż nie wiesz, co na siebie włożyć? A może chciałabyś dokonać w niej rewolucyjnej zmiany, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Już w ten weekend, 6-7 listopada po raz kolejny pomoże Ci w tym sztab profesjonalnych stylistów i wizażystów Instytutu Inspiracji Portu Łódź.

Mała wskazówka, jakie kolory najlepiej ze sobą połączyć, a może jedynie nowy pasek lub fantazyjnie owinięty szal wystarczą, aby podkreślić wszystkie Twoje atuty i ze starej szafy z na pozór nieatrakcyjnymi ubraniami wydobyć zupełnie nowy wizerunek. Wszystkim, którzy nie wiedzą, w jakim fasonie i kolorze spodni, spódnicy czy żakiecie będą wyglądać najkorzystniej, po raz kolejny pomogą profesjonalni styliści i wizażyści Instytutu Inspiracji. Poszukującym swojego stylu w sezonie jesień – zima podpowiedzą, co musi znaleźć się w ich szafie, a czego powinni unikać.

Tak jak poprzednio, eksperci Instytutu Inspiracji Portu Łódź będą czekać w punkcie konsultacyjnym, który mieści się w Strefie Ocean przy fontannie Rozgwiazda, tuż obok perfumerii Douglas i Sephora. Skorzystanie z ich bezpłatnych porad możliwe będzie po uprzednim wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej www.portlodz.pl lub w Punkcie Informacyjnym w Atrium (przy sklepie IKEA).