Aby rozwiązać ten problem, najlepiej jest postawić na pojemną, świetnie zaprojektowaną szafę, która zorganizuje wszystkie elementy naszego ubioru.

Jakie cechy powinna mieć dobra szafa?

Szafa jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Nie ulega wątpliwości, że im większa jest szafa, a raczej jej pojemność, tym wygodniejsze jest korzystanie z niej. Dobra szafa to szafa, która pozwoli na wygodne składowanie wszystkich ubrań. Powinna posiadać osobne szuflady czy kosze na bieliznę, warto też, by miała co najmniej kilka półek i drążek na wieszaki. Dzięki temu ubrania zawsze będą wyprasowane i gotowe do użytku. Nie bez znaczenia pozostaje również system otwierania i zamykania szafy. Warto wybrać rozwiązania ciche, szczególnie, gdy szafa stoi w sypialni. Dzięki temu poranne ubieranie się nie obudzi współdomowników.

Szafy idealne do sypialni

Obecnie najczęstszym trendem w wyborze szaf do sypialni są szafy z drzwiami przesuwnymi. Takie szafy dają pewność, że zagospodarowany zostanie każdy centymetr wnętrza szafy.
Dzięki przesuwnym drzwiom oszczędzasz także miejsce w pokoju, bo nie musisz zastanawiać się, czy drzwiczki szafy będą miały miejsce, by się swobodnie otwierać, nie kolidując z innymi elementami wyposażenia. Szafy przesuwne dostępne są nawet w bardzo dużych rozmiarach, mogą zakryć nawet całą ścianę. Taka ogromna szafa z powodzeniem może stać się garderobą dla pary. Nierzadko szafy te posiadają lustra na całej powierzchni drzwi, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi.

 

Szafy Meblini gwarancją wysokiej jakości

Szafy na meblini.pl cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i nowoczesnym, stylowym designem. W ofercie marki znajdują się zarówno szafy pojedyncze, jak i ogromne szafy podwójne. Mniejsze sprawdzą się w pojedynczym pokoju, te większe zaś mogą być prawdziwą garderobą. Duża ilość półek, szuflad i koszy pozwala na wygodną organizację wszystkich ubrań, co oszczędzi nam zirytowania podczas szukania odpowiedniego stroju. Ciekawą i nowoczesną opcją są szafy z oświetleniem LED, dającym interesujący efekt, a także ułatwiającym korzystanie również po ciemku. Meblini oferuje szafy w różnych wersjach kolorystycznych, zarówno w bieli, jak i w antracycie czy brązie, w połysku lub macie. Słowem- do każdej aranżacji bez problemu znajdziesz wersję idealną. Oprócz najpopularniejszych obecnie szaf przesuwnych, meblini oferuje także szafy uchylne w standardowych wersjach.